Yardım ve Öneriler

Webroot nedir? Sizi nasıl korur?

Webroot, Garanti Bankası müşterilerinin olarak bilgisayarlarına indirebilecekleri güvenliğinizi arttıran bir yazılımdır. Bilgisayarınızda yüklü olan diğer antivirüs yazılımları ile birlikte çalışır. Diğer antivirüs yazılımlarından farklı olarak, parola gibi giriş bilgilerinizi korumak için tasarlanmıştır.

Webroot sizi 3 yolla korur:

  • Ziyaret ettiğiniz sitelerin phishing siteleri olmasına karşı sizi korur.
  • Giriş bilgilerinizin korunmasında yardımcı olur.
  • Kişisel bilgilerinizin korunmasına yadımcı olur.

Webroot tüm Windows işletim sistemlerinde Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Opera web tarayıcılarında çalışmaktadır. Uygulamayı kurduktan sonra yardım için uygulama penceresinin sağ alt köşesinde yer alan "Yardım ve Destek" butonunu kullanabilirsiniz.

 

Webroot uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurarken Webroot tarafından sunulan son kullanıcı sözleşmesini dikkatlice okuyup onaylamanız gerekecektir. Garanti Bankası bu ürünün içeriği ve bu ürünle ilişkili hizmetlerden sorumlu değildir ve bu hizmetler hakkında herhangi bir garanti sunmaz. Webroot uygulamasının tüm hakları Webroot firmasına aittir. Uygulama hakkındaki tüm sorularınızın muhatabı ise Webroot firmasıdır.

 

Webroot'u buradan indirip kurabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Şifrematik'in ürettiği şifreler ne kadar süreyle geçerli? Unutursam Garanti İnternet'e girebilir miyim?

    Her üretilen Garanti İnternet şifresi 36 saniye boyunca geçerlidir. Bu süre içerisinde Garanti İnternet'e bu şifre ile giriş yapabilirsiniz.

  2. İşlemin Parmak İzi nedir? Mobil İmza'yla giriş yaparsam, parolama ve şifreme ne olur? Şifrematik veya Cep Şifrematik'im varsa ne olur?

    Her bir imzalama işleminde o işlemin onay kodu olarak sadece o işleme özel bir parmak izi oluşturulur.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti