Döviz KurlarıGaranti Bankası güncel döviz kurları ve altın fiyatları

Döviz Çevirici

Alım yapılacak tutar

Alım yapmak için gereken tutar

Garanti Bankası Güncel Döviz Kurları

Yabancı ülkelerin resmi olarak kullanımda olan para birimlerine döviz denilmektedir. Döviz kuru değişimlerini yorumlayabilmek ve döviz piyasasına hâkim olabilmek için iyi bir gözlemci olmak şarttır. Döviz işlemlerinden kazanç sağlayabilmek için güncel konjonktürü, finansal araçları ve temel ekonomik verileri doğru okuyabilmek de son derece önemlidir.
Garanti Bankası güncel döviz kurları ekranından döviz kuru canlı olarak takip edilebilmektedir. Verileri rahat bir şekilde okuyabileceğiniz güncel döviz kurları ekranından döviz alış ve satış fiyatlarını detaylı olarak görüntüleyebilir, anlık döviz kuru değişim oranlarını kolayca takip edebilir ve döviz hesaplama aracını kullanarak farklı para birimleri arasında ayrıntılı hesaplamalar yapabilirsiniz. Değişim oranı bir önceki günün kapanış tutarı üzerinden hesaplanmaktadır.
Döviz kurlarını ve altın fiyatlarını bu sayfadan anlık olarak takip edebilir, Garanti İnternet ve Garanti Cep'ten döviz alım satımı yapabilirsiniz. Bütün döviz kurlarını ve çapraz kurları paragaranti'den de takip edebilirsiniz.

Değişim oranı bir önceki günün kapanış tutarı üzerinden hesaplanmaktadır.

Döviz CinsiBanka AlışBanka SatışDeğişim Oranı
Bu sayfadaki tutarlar Garanti Bankası döviz kurlarıdır, ana sayfamızda yer alan tutarlar ise serbest piyasa oranlarıdır.