Yardım ve Öneriler

Hesaplarımı veya kredi kartlarımı Garanti İnternet'te görüntüleyebilmek için ne yapmam gerekir? Hesap hareketlerini hangi tarihe kadar internetten görüntüleyebilirim? Avans Hesap başvurumun sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Vadeli veya vadesiz hesaplarınızı ve kredi kartınızı Garanti İnternet'te kullanımına açtırmak için size en yakın Garanti Bankası Şubesine gitmeniz gerekmektedir.
Başlangıç ve bitiş tarihlerini belirleyerek seçtiğiniz hesaba ait hareketleri, 2 yıl öncesine kadar görüntüleyebilirsiniz. 2 yıldan öncesine ait hesap hareketlerinizi  şubenizden talep edebilirsiniz.
Avans Hesap başvurunuzun sonucu, en geç 5 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir. Ayrıca başvurunuzun sonucunu 444 0 333 Alo Garanti'den de öğrenebilirsiniz.
Avans Hesap başvurunuz onaylandığı takdirde, onaylanan limitinizi kullanabilmeniz için şubenize nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz ile giderek ilgili belgeleri imzalamanız gerekmektedir. Gerek görüldüğü takdirde şubeniz kefil talebinde bulunabilir.

İlgili sorular

  1. Ücretsiz antivirüs uygulaması nasıl indirebilirim?

    http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/subesiz/internet_bankaciligi/guvenlik/webroot.page

  2. Garanti İnternet'ten hatalı yaptığım bir işlemi nasıl düzeltebilirim? Yaptığım işlemin dekontunu nasıl alabilirim?

    Garanti İnternet'te fatura, vergi ödemeleriniz, kontör yükleme ve hisse senedi işlemleri hariç diğer işlemlerdeki hataları 444 0 333 düzeltirebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti