Yardım ve Öneriler

Hesaplarımı veya kredi kartlarımı Garanti İnternet'te görüntüleyebilmek için ne yapmam gerekir? Hesap hareketlerini hangi tarihe kadar internetten görüntüleyebilirim? Avans Hesap başvurumun sonucunu nasıl öğrenebilirim?

Vadeli veya vadesiz hesaplarınızı ve kredi kartınızı Garanti İnternet'te kullanımına açtırmak için size en yakın Garanti Bankası Şubesine gitmeniz gerekmektedir.
Başlangıç ve bitiş tarihlerini belirleyerek seçtiğiniz hesaba ait hareketleri, 2 yıl öncesine kadar görüntüleyebilirsiniz. 2 yıldan öncesine ait hesap hareketlerinizi  şubenizden talep edebilirsiniz.
Avans Hesap başvurunuzun sonucu, en geç 5 iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderilecektir. Ayrıca başvurunuzun sonucunu 444 0 333 Alo Garanti'den de öğrenebilirsiniz.
Avans Hesap başvurunuz onaylandığı takdirde, onaylanan limitinizi kullanabilmeniz için şubenize nüfus cüzdanı ve gelir belgeniz ile giderek ilgili belgeleri imzalamanız gerekmektedir. Gerek görüldüğü takdirde şubeniz kefil talebinde bulunabilir.

İlgili sorular

  1. Şifrematik başvurusu yapabilmem için Garanti müşterisi ya da garanti.com.tr kullanıcısı olmam gerekli mi? Ücretli midir? Nasıl talep edebilirim ve teslim alabilirim?

    Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler.

  2. Garanti İnternet'ten hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

    Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti