İnternetBankacılığı

Hızlı ve kolay bankacılık işlemleri Garanti İnternet'te!

.

Garanti İnternet 24 saat hizmetinizde! Bilgisayarınızın olduğu her yerde şirketinizle ilgili tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti İnternet ile ilgili bilgi edinmek, sorunlarınızı, taleplerinizi iletmek veya teknik destek almak için 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz.

 

 • Özellikler

  Şirketler için Garanti İnternet, Bireysel Garanti İnternet'ten temel olarak iki yönden farklıdır. Bunlar şirketler için sunulan özel ürünler ve istediğiniz sayıdaki kullanıcıya istediğiniz yetki tanımlarının yapılabilmesidir.

  Yetki Yapısı çerçevesinde;

  • Tüm imza sirkülerini kapsayabilecek detaylı yapı oluşturabilirsiniz.
  • İstenen sayıda alt kullanıcı tanımlayabilirsiniz.
  • İşlem grubu bazında farklı tutarlar için yetkilendirebilme yapabilirsiniz.
  • Farklı firmaların dilediklerinde birbirlerinin hesaplarından görüntüleme ve işlem yapabilmeleri sağlanmaktadır.

  Uygulamaları, Garanti İnternet'ten şirketinizin organizasyonuna göre düzenleyebilir, Şirketlerin Garanti İnternet Demosu'nu inceleyerek kullanım ve işlemler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

   

 • Ücretler
  İşlemler Ücretler
  Havale2,25 TL
  EFT4,90 TL
  Geç EFT7,75 TL
  Swift60,00 TL
  Düzenli Ödeme (Havale)0,97 TL
  Düzenli Ödeme (EFT)3,28 TL
  CepBank Para Gönderme4,50 TL
  Başka Banka Kredi Kartı Borcu Ödeme4,90 TL
  Kredi Kartı ile Düzenli Ödeme% 1,84
  Şifrematik Talebi30,00 TL

  Son Güncelleme : 22/03/2018 18:01

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Mobil imza, Elektronik İmza / Elektronik Sertifika / Nitelikli Elektronik Sertifika nedir? İşlem sırasında hata alırsam ne yapmalıyım? Elektronik imzaya ilişkin düzenlemeler nelerdir?

  Mobil İmza, elektronik ortamlarda kullanabileceğiniz kimlik kartınız olan nitelikli elektronik sertifika'yı rahatça almanızı ve kullanmanızı sağlayan bir servistir.

  Detaylı bilgi

  Şifrematik başvurusu yapabilmem için Garanti müşterisi ya da garanti.com.tr kullanıcısı olmam gerekli mi? Ücretli midir? Nasıl talep edebilirim ve teslim alabilirim?

  Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler.

  Detaylı bilgi

  Garanti İnternet'ten hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? ELMA hesabı açabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

  Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Mobil İmza'ya nasıl başvurabilirim? Cep Şifrematik ile aynı telefonda kullanabilir miyim? Talebim onaylandıktan sonra veya giriş sırasında problem oluşması halinde nereye danışabilirim?

  İnternet Şubesi'nden Mobil İmza'ya başvuru yapabilir, eğer cep telefonu bilgileriniz eksikse Paramatiklerden veya Garanti Şubesi'nden güncelleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'e özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

Destek Paketleri

Garanti Kobi Bankacılığı'ndan Kobi'lere destek paketleri

Garanti Kobi Bankacılığı'ndan Kobi'lere destek paketleri