Garanti Cep ve Garanti İnternet kullanan KOBİ’ler kazançlı çıkıyor!

.

Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren KOBİ gerçek müşterilerimiz, MNG Kargo’da geçerli %40 indirim kazanıyor! Üstelik MNG Kobi Kart’a üye olmanız durumunda bu avantajdan bir yıl boyunca faydalanabilirsiniz! MNG Kobi Kart’a kayıt olmak için gerekli bilgileri gönderim yaptığınız MNG Kargo şubesinden öğrenebilirsiniz.

İndirimden nasıl faydalanabilirim?

Sms ile kampanya kodu iletilen müşterilerimizin, iletilen kodu MNG Kargo şubelerinde ilgili yetkiliye ibraz etmeleri gerekmektedir. Müşterilerimiz MNG Kargo şubelerinden yapılacak gönderici ödemeli yurt içi gönderilerinde, indirimsiz taşıma listesi fiyatları üzerinden %40 indirim kazanacaklardır.

İndirim kodunu ne zamana kadar kazanabilirim?

Size özel indirim kodlarını 31 Aralık 2018 tarihine kadar kazanabilirsiniz.

Kodları kaç kez kullanabilirim?

Bir indirim kodu, 31 Ocak 2019 tarihine kadar toplam 5 kez kullanılabilir.

 

 • Kampanya Detayları
  • 5 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Bireysel Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten kredi kartı, fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini gerçekleştiren KOBİ gerçek müşterilerimiz, MNG Kargo’da geçerli %40 indirim fırsatı kazanacak.
  • Kampanya kodları Garanti Internet ve Garanti Cep’teki kampanya sayfalarında da kullanıcıların erişimine sunulacaktır.
  • Kampanya kodları en fazla 5 kez kullanılabilir olup indirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Kampanya kodunun iletilebilmesi için gerekli olan cep telefonu bilgisinin güncel olması katılımcıların sorumluluğundadır. Cep telefonu numaraları paramatik veya şubelerden güncellenebilir.
  • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler, Garanti Bankası çalışanları yararlanamaz.
  • Kampanya sadece Garanti Bankası KOBİ Gerçek kişi müşterilerine yöneliktir.
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.
  • Kampanya Garanti Bankası A.Ş ve MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.’nin sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez. Garanti Bankası A.Ş ve MNG Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

EFT

Garanti İnternet EFT limit ve saatleri.

Garanti İnternet EFT limit ve saatleri.

Garanti İnternet /Cep

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.