Apple ürünlerinde mağazada kredi fırsatı Garanti’den!

.

 

Başvurunuzu Garanti Cep, GarantiOne ya da Garanti İnternet’ten yaparak kredinizi kullanabilir, alışverişinizi taksitlendirebilirsiniz. 

 

Kredi Tutarı (TL) Faiz (%) Vade (Ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) Kredinin Toplam Maliyeti (TL)
3.000 1,59

12

282,08

0,00 25,4615 3.384,99
5.000 1,59

24

261,61 0,00 25,4579 6.278,57
10.000 1,59

24

523,22

0,00 25,4584 12.557,20
12.000 1,59

48

383,93

0,00 25,4583 18.428,98
 • Kampanya Detayları
  • Kampanya sadece Lydia, Troy, Pupa ve Gürgençler mağazalarından yapılacak Apple markalı ürünlerde geçerlidir.
  • Garanti Bankası müşterileri Garanti Cep, GarantiOne ya da Garanti İnternet üzerinden “Başvurular / Kredi / Avans Hesap Başvurusu /İhtiyaç Kredisi Başvurusu” adımlarını takip ederek ihtiyaç kredi başvurusunda bulunabilirler.
  • Aynı zamanda mağazalarda bulunan görseller üzerindeki QR kod ile de ihtiyaç kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Garanti Cep üzerinden “Başvurular / Kredi/Avans Hesap Başvurusu / QR ile Kredi Başvurusu” adımından kredi başvurusunda bulunulabilir. GarantiOne üzerinden ise “Başvurular / QR ile Kredi Başvurusu” adımından kredi başvurusunda bulunulabilir.
  • Başvuru sırasında girilen kredi tutarı minimum satın alınacak ürün tutarı kadar olmalıdır. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 15.000 TL’dir. Kredi vadesi 3-48 ay aralığında seçilebilir.
  • Başvuru sırasında kredi tutarı ve vade seçildikten sonra “Promosyon kodu kullanmak istiyorum” seçeneği işaretlenmeli ve açılan alana büyük harflerle “APPLE” yazılmalıdır. Kampanya seçimi yapılmamalıdır.
  • Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Garanti İnternet/Garanti Cep/GarantiOne üzerinden onaylanarak kredi tutarının hesaba aktarılması sağlanır.
  • Kullanılan kredi tutarı müşterinin sanal debit kartına otomatik olarak tanımlanır.
  • Müşterinin TCKN, GSM bilgileri girildikten sonra, ürün tutarı girilir ve müşteriye gelen tek kullanımlık şifre ile POS üzerinden satış işlemi gerçekleştirilir.
  • Kredi ile yapılan alışverişlerde müşteriden sigorta, tahsis ücreti ve gelir belgesi talep edilmez.
  • Kredinin faiz oranı tüm vadelerde 1,59% olup örnek maliyet tablosu yukarıdaki gibidir.
  • Müşterinin ihtiyaç kredisinin olumsuz sonuçlanması durumunda müşteri kredi ile alışveriş yapamaz.
  • Herhangi bir nedenle kredi akışında müşteri şubeye yönlendirilirse Garanti Cep/GarantiOne/Garanti İnternet üzerinden kredi kullanımı gerçekleştirilemez, müşterinin en yakın şubeye yönlendirilmesi gerekir.
  • Müşterinin onaylanan kredi tutarı, satın alacağı ürünün tutarından daha düşük bir tutar olursa, alışverişini kredi ile tamamlayamaz.
  • Garanti İnternet/Cep parolası ya da Garanti Cep/GarantiOne uygulaması olmayan müşterilerimiz için;
  • Garanti Cep ve GarantiOne uygulamalarını, mobil cihazlarınızdan App Store veya Google Play Store’u ziyaret ederek indirebilir ve henüz parolanız yoksa uygulamayı indirdikten sonra uygulama üzerinden Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı kolayca alabilirsiniz.
  • Ek olarak garanti.com.tr’de sağ üst köşede yer alan Garanti İnternet alanından veya 444 0 333’ü arayarak Garanti kredi kartı/banka kartınızın şifresini kullanarak parolanızı alabilirsiniz.

  Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 48 ay vadeye kadar maksimum 15.000 TL tutarlı kredi kullanılabilir. Kampanyadan sadece Garanti Bankası bireysel müşterileri yararlanabilir, kredi başvuruları Garanti Cep, GarantiOne ve Garanti İnternet’ten yapılabilir. Garanti Cep/GarantiOne/ Garanti İnterneti olmayan müşterilerimizin ve herhangi bir belge eksikliği olan müşterilerimizin şubeden işlemlerine devam etmesi gerekmektedir. Onaylanan kredi tutarı, satın alınan ürünün tutarından daha düşük olması durumunda, müşteri alışverişini kredi ile tamamlayamamaktadır. Garanti İnternet'ten kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanılması için promosyon kodunun “APPLE” olarak büyük harfle yazılması gerekmektedir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti ve sigorta ücreti kampanya kapsamında bulunmamaktadır.  Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranıdır. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamıdır. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Kampanya kapsamında sadece Apple markalı ürünler için kredi kullanılabilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

EFT

Garanti İnternet EFT limit ve saatleri.

Garanti İnternet EFT limit ve saatleri.

Garanti İnternet /Cep

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.