ElmaHesabı

Elma Hesabı açın, paranız para kazansın!

.

Elma Hesabı, siz tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, Vadesiz TL Hesabı'nızdaki bakiyenizi değerlendirmek için otomatik fon alım satımı yapar. Elma hesaplarının otomatik fon alım-satım işleminde kullanılan vadesiz TL alt limiti minimum 3.000 TL’dir. Elma hesabınızdaki 3.000 TL’nin üzerinde kalan kısım için Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu alım işlemleri otomatik olarak yapılır.  Hesabınıza para girişi olduğunda veya maaşınız yattığında, Elma Hesabı paranızı Garanti Bankası Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değerlendirmeye başlar, paranıza değer kazandırır.

Elma Hesabı açtırma işlemini Garanti İnternet Başvurular menüsü Hesap Açılışı adımından, 444 0 333 Alo Garanti’den ya da şubelerimizden yapabilirsiniz. Henüz Garanti’de hesabınız yoksa açtırmak için size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

Hemen Garanti İnternet/Cep parolanızı almak ister misiniz?

 

 • Özellikler
  • Kira, taksit, elektrik, telefon gibi düzenli ödemelerinizin zamanı geldiğinde, tümü Elma Hesabı'ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
  • Paranız Elma Hesabı'nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • Garanti Bankası Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, Garanti İnternet'ten, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti'den veya Garanti şubelerinden kullanabilirsiniz. Kira, taksit, elektrik, telefon gibi tüm düzenli ödemeleriniz zamanı geldiğinde, Elma Hesabı'ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
  • Paranız Elma Hesabı'nda Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • Elma Hesabı tanımlı vadesiz TL hesap bakiyenizin 3.000  TL üzerinde kalan kısmı için Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu alım işlemleri yapılmaktadır.
  • Garanti Bankası Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu’nda değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, Garanti İnternet'ten, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti'den veya Garanti şubelerinden kullanabilirsiniz
 • E-ekstre

  Elma Hesap özetinizi e-posta ekstre olarak talep edin; hesabınızı düzenli olarak e-postanız üzerinden takip edin. E-posta hesap özeti talebinizi Garanti İnternet, 444 0 333  Alo Garanti ve Garanti Şubelerinden kolayca yapabilirsiniz.
  İşleminizi Garanti İnternet'te Yatırımlar – Mevduat Ürünleri – Elma Hesabı/ Değişiklik adımı altında yer alan "Elma Hesabı ekstremin e-posta adresime gönderilmesini istiyorum”  seçeneğini tıklayarak yapabilirsiniz.
  Eğer sistemimizde kayıtlı e-posta adresiniz yoksa, öncelikle Tanımlamalar - Bilgi Güncelleme adımından e-posta adresinizi tanımlamanız gerekmektedir.

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'e özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

Fon Biriktiren Hesap

Düzenli yatırım ödemelerinizi kredi kartınızla yapın.

Fon Biriktiren Hesap

Garanti İnternet /Cep

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.