ELMA MevduatHesabı

ELMA Mevduat Hesabı açın, paranız para kazansın!

.

ELMA Mevduat Hesabı, siz tüm ödeme işlemlerinizi gerçekleştirirken, Vadesiz TL Hesabı'nızdaki bakiyenizi limitler dahilinde gecelik ELMA mevduat faiziyle değerlendirir.

ELMA Mevduat hesabınızdan dilediğiniz zaman fatura, kredi kartı, düzenli ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir ve para çekme/yatırma işlemi yapabilirsiniz.

ELMA Mevduat hesabının vadesiz TL alt limiti Bireysel müşterilerimiz için minimum 5.000 TL’dir. Hesabınızdaki alt limitin üzerinde kalan kısım gecelik ELMA mevduat faizi ile nemalandırılır. Hesabınıza para girişi olduğunda veya maaşınız yattığında, ELMA Mevduat Hesabı paranızı gecelik mevduat faizi ile değerlendirmeye başlar, paranıza değer kazandırır.

Böylece, Bankacılık işlemlerinizi zaman kaybetmeden hızlıca gerçekleştirirken paranıza değer katmaya devam edersiniz.

ELMA Mevduat Hesabı açmak için  size en yakın Garanti şubesine uğramanız yeterli.

 • Özellikler
  • Kira, taksit, elektrik, telefon gibi düzenli ödemelerinizin zamanı geldiğinde, tümü ELMA Mevduat Hesabı'ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
  • Paranız ELMA Mevduat Hesabı'nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • Gecelik ELMA Mevduat faizi ile değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, Garanti İnternet'ten, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti'den veya Garanti şubelerinden kullanabilirsiniz. Kira, taksit, elektrik, telefon gibi tüm düzenli ödemeleriniz zamanı geldiğinde, ELMA Mevduat Hesabı'ndaki paranızla otomatik olarak ödenir.
  • Paranız ELMA Hesabı'nda değerlenirken dilediğiniz zaman nakit para çekebilirsiniz.
  • ELMA Hesabı tanımlı vadesiz TL hesap bakiyenizin 5.000.- TL üzerinde kalan kısmı için nemalandırma  işlemleri yapılmaktadır.
  • Gecelik ELMA Mevduat faizi ile değer kazanan paranızı tüm ödemeleriniz ve nakit ihtiyaçlarınız için 24 saat boyunca, Garanti İnternet'ten, Paramatiklerden, 444 0 333 Alo Garanti'den veya Garanti şubelerinden kullanabilirsiniz.
 • ELMA Mevduat Faizi

  ELMA Mevduat Hesabı, Vadesiz TL Hesabı'nızdaki bakiyenizi limitler dahilinde gecelik ELMA mevduat faiziyle değerlendirir. gecelik ELMA mevduat faizi yıllık brüt %14,00 olarak uygulanmaktadır.

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'e özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

Fon Biriktiren Hesap

Düzenli yatırım ödemelerinizi kredi kartınızla yapın.

Fon Biriktiren Hesap

Garanti İnternet /Cep

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.