DijitalKredi

Kredi başvurunuzu Dijital Kredi ile yapın, avantajlı çıkın.

.

Garanti İnternet veya Garanti Cep kullanıcısıysanız, hemen ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve  şubeye gitmeden hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik farklı kanallarla yaptığınız ihtiyaç kredisi başvurularınızın takibini Garanti İnternet üzerinden yapabilir, başvurunuzu devam ettirerek kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Dilerseniz, kredi risk durumunuzu da Garanti İnternet'ten Başvuru menüsü KKB Raporları adımı Risk Raporu seçeneğinden öğrenebilirsiniz.
Dijital Krediye nasıl başvuracağınızı öğrenmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

İnternetten kredinize hemen başvurmak için parola alın.

Garanti İnternet veya Garanti Cep'ten yapılan başvurularda müşterilerimiz onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirler. Maaş ödemesini bankamızdan almayan müşterilerimiz için Garanti İnternet veya Garanti Cep'ten kullanılabilecek üst limit 25.000 TL’dir.

 

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade Taksit (TL) Tahsis Ücreti(TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Yıllık Maliyet Oranı (%) Kredinin Toplam Maliyeti (TL)
12.000 1,59 48 ay

383,93

60,00 213,00 25,8381

18.491,98

25.000 1,39 48 ay

760,97

125,00 381,25 22,3199 36.658,00
75.000 1,24 48 ay

2.197,49

375,00 1.143,75 19,7409 105.872,97


Kredi Başvuru

Garanti İnternet Başvurular menüsü Kredi adımı İhtiyaç Kredisi seçeneğinden kredi başvurusunda bulunabilir, değerlendirme sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Değerlendirme sonrasında işlemleri tamamlamanız durumunda kredi tutarınız şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza aktarılacaktır. Hemen başvurun. Garanti Cep Başvurular menüsünden Kredi Başvurusu’na tıklayarak anında İhtiyaç Kredisi Başvurusunda bulunabilirsiniz. Değerlendirme sonrasında işlemleri tamamlamanız durumunda kredi tutarınız şubeye gitmenize gerek kalmadan hesabınıza aktarılacaktır

Kredi Başvuru Takip
Garanti İnternet Başvurular menüsü Kredi adımı sayfası Devam Eden Kredi Başvuruları başlığı altında tüm kanallardan yaptığınız başvuruların durumunu takip edebilir, Başvuru Tamamla seçeneğiyle başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Garanti Cep Başvurular menüsünden Kredi Başvurusu’na tıklayarak Kredi Başvuru Takip adımından kredinizin sürecini takip edebilirsiniz. 

Kredi Kullandırım
Başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra Garanti İnternet Başvurular menüsü Kredi adımı altında bulunan Kredi Kullan seçeneği ile kredi kullandırımınızı tamamlayabilirsiniz. Üstelik başvurunuzu hangi kanaldan yapmış olursanız olun, Garanti İnternet'te gerekli belgeleri onaylayarak kredi tutarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Garanti Cep Başvurular menüsünden İhtiyaç Kredisi başvurularınız arasından Kredi Kullan seçeneği ile kredi kullandırımınızı tamamlayabilirsiniz.

  • Katılım Koşulları

    Kampanya kapsamında minimum 3 ay, maksimum 48 ay vadeye kadar kredi kullanılabilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, tahsis ücreti, vergi ve sigorta priminden oluşmaktadır. Tahsis ücreti, kredi tutarının 0,5%’i kadar olup, 5% oranındaki BSMV dahil edilmemiştir. Sigorta primi; kredi tutarı, vadesi ve müşteri özelinde değişiklik gösterebilir. Yıllık maliyet oranı olarak ifade edilen oran efektif yıllık faiz oranı olup, hesaplamasına sigorta primi dahil edilmemiştir. Kredinin toplam maliyeti kredi taksitlerinin toplamı ve tahsis ücretini içermektedir. Başvuru sahibinden ücret bordrosu, gelir belgesi, SGK web belgesi ya da gelir yazısı talep edilebilir. Öğretmen, asker, polis ve doktorların kamu çalışanı olduklarını gösteren kimlikleriyle başvurmaları gerekmektedir. Sadece nüfus cüzdanıyla başvuru, özel emekli sandığına tabi müşteriler için geçerli değildir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını ve vadeyi değiştirme hakkını saklı tutar. Bu kampanyadan faydalanma koşulu müşterinin risklilik durumuna göre değişebilir. Bu kampanya Bankamızın diğer kampanyalarıyla birleştirilemez. Garanti İnternet'ten kredi kullanımı için, başvuru sahibinin Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Garanti Bankası müşterisi olması, Banka sisteminde nüfus cüzdanı bilgileri ile imzasının bulunması gerekmektedir. Krediyle ilgili belgeleri imzalamadan önce tarafınıza masraf, ücret, komisyon ve kampanya koşullarına ilişkin bilgi formu verilecektir. Belge taleplerinin tümünde ve müşterinin Banka acentemiz dışında bir şirketten sigorta yaptırmak istemesi durumunda Bankamıza gelerek kredi işlemini tamamlaması gerekmektedir.

İlginizi çekebilir...

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

Güncel Kredi Kampanyası

e-kredi

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Garanti.com.tr'den başvurması kolay kredi!

Avans Hesap

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.

Hesabınızda para yokken bile faturalarınız ödensin.