Shop&FlyKredi Kartı

Shop&Fly! Uçmak Ne Kolay!

.

Shop&Fly ile 1 TL alışverişinize en az 1 mil, Shop&Fly Platinum American Express ile 1,5 mil kazanın. Dilediğiniz havayoluyla uçun, alan vergisini milerinizle ödeyin!

Shop&Fly kredi kartına başvuru formumuz aracılığıyla, Garanti İnternet'ten, Garanti Cep'ten, 444 0 333 Alo Garanti'den veya şubelerimizden de başvuruda bulunabilirsiniz.

BonusFlaş ile Shop&Fly Kredi Kartı kart bilgileriniz, ödemeleriniz ve kampanyalar tek uygulamada, kontrolünüz altında. BonusFlaş’ı hemen yükleyin!

 

 

 • Özellikler

  Shop&Fly Kredi Kartı ile alışveriş; daha fazla mil, daha fazla seyahat demek.

  • Shop&Fly ile yapacağınız alışverişler size bol bol mil kazandırır, mil kazandıkça bol bol seyahat edersiniz. 
  • Shop&Fly ile her 1 TL’lik alışverişinize 1 mil kazanırsınız.
  • Shop&Fly Platinum’da seyahat, yeme-içme, eğlence ve yurt dışı harcamalarınızda %25 daha fazla mil kazanımıyla 1 TL’ye 1.25 mil sizin olur.
  • Shop&Fly Platinum American Express’le ise tüm alışverişlerinizde % 50 daha fazla mil kazanma ayrıcalığına sahip olur, 1 TL’ye 1.50 mil kazanırsınız.
  • Shop&Fly Gold American Express’le ise tüm alışverişlerinizde % 15 daha fazla mil kazanma ayrıcalığına sahip olur, 1 TL’ye 1.15 mil kazanırsınız.
  • Türkiye’deki en geniş üye işyeri ağı sayesinde Shop&Fly program ortaklarından yapacağınız alışverişlerden ekstra mil kazanıp, taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • Yıl boyunca Shop&Fly’ın fırsatlarla dolu kampanyalarına katılarak daha da fazla ekstra mil kazanırsınız. Böylece daha çok mil biriktirip daha hızlı seyahat edersiniz.
  • Dilerseniz kartlarınızın Trink özelliğiyle hızlı ve kolayca ödeme yapıp, küçük alışverişlerde bile mil kazanmanın keyfini sürersiniz.

  Mil kazanmayı beklemeden, dilediğiniz an seyahat edin.

  • Shop&Fly kredi kartlarınızla mil kazanmayı beklemeden seyahat planlarınızı yapabilirsiniz.
  • Avans Mil özelliğiyle seyahatiniz için ihtiyacınız olan mili hemen alıp 18 ay içerisinde yapacağınız alışverişlerden kazandığınız millerle avans milinizi kapatabilirsiniz.
  • Dilerseniz Hediye Mil özelliğiyle de aylık harcama sözü vererek ihtiyacınız olan mile anında sahip olabilirsiniz.

  Millerinizle seyahat etmenin birçok kolay yolu var.

  • Shop&Fly kredi kartı ile her 1 TL’lik alışverişiniz, 100 mil sayılır. Örneğin; 100 TL değerindeki uçak bileti için 10.000 mil’inizi kullanırsınız.
  • Shopandfly.com.tr’ye tıklayarak veya 444 0 700’u arayip Shop&Fly Kolay Seyahat Hattı’na bağlanarak, uçak bileti, otel, araç kiralama ve daha bir çok seyahat
  • harcamanızı millerinizi kullanarak yapabilirsiniz.
  • Uçak biletlerinizi istediginiz havayolunda alabilir, dilerseniz millerinizle vergi dahil olarak da ödeyebilirsiniz.
  • Ayrıca seyahatle ilgili ödemelerinizin bir kısmını mille, bir kısmını TL olarak ya da bir kısmını avans mille ödeme anında dilediğiniz gibi yapabilirsiniz.

  Rotanız belliyse gerisi Shop&Fly ile çok rahat!

  • Seyahatinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz her şey için shopandfly.com.tr’yi ziyaret edebilir veya 444 0 333’ü arayip Shop&Fly Kolay Seyahat Hattı’na bağlanabilirsiniz.
  • Havaalanına giderken shuttle hizmetimizden faydalanabilir, dilerseniz özel şoförlü araç organize edebilir ya da araç kiralayabilir, indirimli vale parking hizmetinden yararlanabilirsiniz.
  • Shop&Fly Platinum American Express®’in yurt içi ve yurt dışında sunduğu %10-15 oranındaki indirim ayrıcalığını seçkin restoranlarda, otellerde ve yüzlerce markada kullanırsınız.
 • Shop&Fly Kredi Kartı Çeşitleri

  Shop&Fly Gold Kredi Kartı

  Shop&Fly Gold American Express’le ise tüm alışverişlerinizde %15 daha fazla mil kazanma ayrıcalığına sahip olur, 1 TL’ye 1.15 mil kazanırsınız.

  Genıs kapsamlı yurt ici seyahat sigortanızla ilgili bilgi almak için 0216 622 24 24 numaralı telefonu arayabilir, sigorta teminatları ve koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için www.shopandfly.com.tr'ye tıklayabilirsiniz.

  Shop&Fly Platinum Kredi Kartı

  Shop&Fly Platinum’la her 1 TL’lik alışverişinize 1 mil kazanırsınız. Üstelik seyahat, eğlence harcamalarınız ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerde %25 daha fazla mil kazanımıyla 1 TL’ye 1.25 mil sizin olur.

  Shop&Fly Platinum American Express’le ise tüm alışverişlerinizde % 50 daha fazla mil kazanma ayrıcalığına sahip olur, 1 TL’ye 1.50 mil kazanırsınız.

  Genıs kapsamlı yurt ici ve yurt dısı seyahat sigortanızla ilgili bilgi almak için 0216 622 24 24 numaralı telefonu arayabilir, sigorta teminatları ve koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için www.shopandfly.com.tr'ye tıklayabilirsiniz.

 • Hizmetler

  Rotanız belliyse gerisi Shop&Fly ile çok rahat!

  • Seyahatinizle ilgili ihtiyaç duyduğunuz her şey için shopandfly.com.tr’yi ziyaret edebilir veya 444 0 333’ü arayip Shop&Fly Kolay Seyahat Hattı’na bağlanabilirsiniz.
  • Uçak biletlerinizi istediğiniz havayolundan millerinizi kullanarak alabilir, dilerseniz millerinizle vergi dahil olarak da ödeyebilirsiniz.
  • Ayrıca seyahatle ilgili ödemelerinizin bir kısmını mille, bir kısmını TL ile ya da bir kısmını avans mille yapabilirsiniz.
  • Shop&Fly Hattı’nı arayarak seyahat danışmanlığı alabilir, rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilir, millerinizi kullanarak ödeme gerçekleştirebilir, yada tüm bu işlemleri online yapabilirsiniz.
 • Faiz ve Ücretler

  *Alışveriş faizi kalan dönem borcunuza uygulanacak faiz oranıdır. Gecikme faizi ise dönem borcunuzun minimum ödeme tutarının altında ödenmesi halinde, sadece minimum ödeme tutarınızın ödemediğiniz  kısmına işletilen ve TCMB tarafından belirlenen azami aylık net faiz oranıdır.

  **Kartınızla yurt içinde Banka’mızdan yaptığınız her bir nakit çekim işlemi başına alınacak ücrettir. Bu ücret nakit çektiğiniz yere (otomatik vezne, şube vb.) göre değişiklik gösterebilir.

  Mastercard

  Yıllık Üyelik Bedeli

  Asıl Kart

  Ek Kart

  Shop&Fly Gold 169 TL 84,5 TL
  Shop&Fly Platinum 249 TL 124,5 TL

   

  American Express

  Yıllık Üyelik Bedeli

  Asıl Kart

  Ek Kart

  Shop&Fly Gold 88 TL 44 TL
  Shop&Fly Platinum 129 TL 64,5 TL
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Shop&Fly ile nasıl mil kazanabilirim?

  Shop&Fly Gold ve Platinum’la her 1 TL’lik alışverişinize 1 mil kazanırsınız.

  Shop&Fly Platinum Mastercard’da seyahat, yeme-içme, eğlence ve yurt dışı harcamalarınızda %25 daha fazla mil kazanımıyla 1 TL’ye 1.25 mil sizin olur.

  Shop&Fly Platinum American Express’le ise tüm alışverişlerinizde % 50 daha fazla mil kazanma ayrıcalığına sahip olur, 1 TL’ye 1.50 mil kazanırsınız.

  Shop&Fly kredi kartlarınızla mil biriktirmeyi beklemeden seyahat planlarınızı yapabilirsiniz.

  Avans Mil özelliğiyle seyahatiniz için ihtiyacınız olan mili hemen alıp 18 ay içerisinde yapacağınız alışverişlerden kazandığınız millerle avans milinizi kapatabilirsiniz.

  Dilerseniz Hediye Mil özelliğiyle de aylık harcama sözü vererek ihtiyacınız olan mile anında sahip olabilirsiniz.

   

  Kazandığım Millerimi Nasıl Kullanabilirim?

  Shop&Fly kredi kartı ile her 1 TL’lik alışverişiniz, 100 mil sayılır. Örneğin; 100 TL değerindeki uçak bileti için 10.000 mil’inizi kullanırsınız.

  Shopandfly.com.tr’ye tıklayarak veya 444 0 333’u arayip Shop&Fly Kolay Seyahat Hattı’na bağlanarak, uçak bileti, otel, araç kiralama ve daha bir çok seyahat harcamanızı millerinizi kullanarak yapabilirsiniz.

  Uçak biletlerinizi istediginiz havayolunda alabilir, dilerseniz millerinizle vergi dahil olarak da ödeyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

Miles&Smiles Kart Çeşitleri

Dilediğiniz Miles&Smiles kredi kartını seçin.

Dilediğiniz Miles&Smiles kredi kartını seçin.

Hizmetler

Miles&Smiles kredi kartı, sunduğu hizmetlerle her an yanınızda.

Miles&Smiles kredi kartı, sunduğu hizmetlerle her an yanınızda.

CepBank Alışveriş

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.

Sadece cep telefonu numarası ile güvenli alışveriş.