Bonus Sanal Kart

Sanal Kart ile internet üzerinden alışverişleriniz hiç olmadığı kadar güvenli

.

İnternetten alışveriş yapmak istiyor ama kendinizi güvende hissetmiyorsanız Garanti Sanal Kredi Kartları’nı kullanabilirsiniz. Sanal Kredi Kartları'nın limitini kendiniz belirler ve telefon veya internet üzerinden risksiz alışveriş yaparsınız.

 • Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden Sanal Kart veya Sanal Kredi Kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru adımında hesap seçmeniz durumunda Sanal Kart, kredi kartı seçmeniz durumunda Sanal Kredi Kartına sahip olacaksınız.
 • İnternette alışveriş yapmak istediğinizde önce Garanti Sanal Kart'ınıza herhangi bir hesabınızdan para transferi yapmalısınız. Garanti Sanal Kart'ın limiti sizin yüklediğiniz kadar olacaktır. Garanti Sanal Kart'ınızla alışverişinizi yaptıktan sonra kalan parayı hesabınıza geri aktarabilirsiniz.
 • Sanal Kredi Kartı’nı kullanabilmek için ihtiyaç duyacağınız kart numarası, son kullanma tarihi ve Güvenlik Kodu (CVC2) bilgilerine istediğiniz an Garanti Cep, Garanti İnternet veya Alo Garanti'den ulaşabilirsiniz.
 • Sanal Kredi Kartı’nızın limitini alışverişlerinizden önce Garanti Cep, Garanti İnternet ve BonusFlaş uygulamasından belirleyebilir, alışverişinizi tamamlayınca limitinizi tekrar "1 Kuruş"a düşürebilirsiniz. Böylece sizin bilginiz dışında bir başkası tarafından Sanal Kredi Kartı’nızın kullanılması da önlenmiş olur
 • Yurt dışı sitelerden yapacağınız harcamaları isterseniz TL, isterseniz USD olarak ödeyebilirsiniz. Yurt dışı sitelerde yapacağınız harcamalarda kur farklılığı oluşabileceği için fiyatın yaklaşık %10 fazlası TL karşılığı limiti kartınıza aktarmalısınız.

 

 • Özellikler

  Sanal Kart hem alıcı, hem de satıcı için tam güvenlik sağlar:

  • Garanti Sanal Kart için yıllık kart ücreti ödemezsiniz.
  • Garanti Sanal Kart birçok sanal mağazada indirimli alışveriş yapmanızı da sağlar.
  • Hem alıcı, hem de satıcı açısından tam güvenlik sağlayabilmek amacıyla Garanti Bankası tarafından geliştirilmiştir.
  • Biriken bonuslarınız ekstreniz kesildiğinde ana kartınıza aktarılır.
  • Sanal Kart'ınız ile yaptığınız harcamaları Garanti Cep ve Garanti İnternet’ten izleyebilirsiniz.
  • Tüm yurt içi ve yurt dışı internet alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Yurt dışında faaliyet gösteren bazı siteler Türk kredi kartlarına güvenlik gerekçesiyle sınırlandırmalar getirmektedir. Limitinizin yeterli olmasına rağmen alışverişinizi başarı ile sonuçlandıramıyorsanız öncelikle site yöneticileri ile kontak kurmaya çalışınız.
  • Sanal kartınızın limiti '0' olsa bile yapacağınız deneme amaçlı alışverişler sonrasında Visa ve Mastercard kuralları gereği iş yerleri için tanımlanmış olan ve ülkelere göre farklılık gösteren işlem limitleri dahilinde sanal kredi kartınıza borç gelebilir. Bu nedenle sanal kredi kartınıza bir borç geldiği takdirde işlem tarihinden itibaren en geç 30 gün içinde itirazlarınızı +90 212 657 21 10 no'lu faks aracılığı ile tarafımıza iletmeniz halinde işlem tutarları size iade edilebilecektir.
  • 1 Ekim 2001 tarihinden itibaren Kredi Kartı Güvenlik Kodu'nun internet üzerinden yapılan alışverişlerde mağazalar tarafından sorgulanması ve bankalarca kontrol edilmesi gerekmektedir. Bazı yurt dışı sitelerde Güvenlik Kodu bilgisinin istenmediği görülmüştür. Güvenlik kodu bilgisi olmayan işlemleri kendi güvenliğiniz açısından yapmamanızı tavsiye etmekteyiz.
  • İnternet üzerinden satış yapan mağazalardaki alışverişlerinizde işlem başarılı olduğunda kartınıza alışveriş tutarı kadar bir bloke konur. Ancak sonradan bu alışveriş iptal edilse dahi, limitiniz blokeye alınmış olabilir. Bunun sebebi karşı bankanın iptal emrini göndermede gecikmesidir. Eğer iptal edilmiş bir işleminiz olmasına rağmen limitiniz blokeye alınmış ise 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz. Gerekli araştırma yapılıp karşı banka onayı alındıktan sonra limitinize konulmuş olan bloke kaldırılacaktır.
  • Bonus Sanal'ınızı 444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak iptal ettirebilirsiniz.İlginizi çekebilir...

Sanal Pos

Garanti Sanal POS ile sanal satış ve sipariş raporlarınızı takip edin.

Garanti Sanal POS ile sanal satış ve sipariş raporlarınızı takip edin.

Garanti Nakit Yönetimi

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

İnternet Bankacılığı

Türkiye'nin en hızlı çünkü en kolay Garanti İnternet'i

Türkiye'nin en hızlı çünkü en kolay Garanti İnternet'i