Yardım ve Öneriler

Eureko Sigorta servislerinin avantajları nelerdir?

Eureko Sigorta servislerini tercih etmeniz durumunda birçok ek hizmetten yararlanabilirsiniz.

  • Kaliteli ve garantili onarım (Yapılan onarımdan memnun kalınmadığı durumlarda söz konusu aracın onarımı yeniden "ücretsiz" olarak yapılmaktadır.)
  • Eureko Sigortalı iseniz kaza yerinden veya istediğiniz yerden aracın teslim alınması ve onarım sonrası yine istediğiniz yere teslim edilmesi
  • İkame araç hizmeti
  • Kapasite doluluk sorunu olmadan çok hızlı onarım ve araç teslimi
  • Eureko Sigortalı iseniz ödeme yapmadan araç teslimi
  • Küçük hasar hizmeti (Küçük Hasar Hizmeti poliçe dönemi içerisinde azami üç kez ile sınırlı olmak üzere kaporta göçük düzeltme (10 cm'ye kadar kaporta göçükleri), boya tamiri (30 cm'ye kadar kaporta sıyrık ve çizikleri ile 20 cm çapa kadar tampon sıyrık ve çizikleri) ve plastik tampon tamiri (10 cm'ye kadar göçükler, yırtıklar ve kopuklar) hizmetlerini kapsamaktadır. Söz konusu hizmet sadece Eureko Sigorta servisleri'nde verilmekte olup poliçenin hasarsızlık durumunu etkilememektedir.)

Kasko Poliçelerinde yer alan Enflasyon Koruma ne anlama gelmektedir?
Sigorta edilen aracın poliçede belirtilen Sigorta Bedeli, her ay için DİE tarafından ilan edilmiş olan TEFE'ye göre hesaplanarak belirlenir.

Ancak bu şekilde tespit edilecek olan sigorta bedeli hiçbir şekilde aracın hasar tarihindeki piyasa rayiç değerini aşamaz.

Aracın poliçe başlangıç tarihinde tam değerden sigorta ettirilmesi şarttır. Yapılacak incelemede aracın sigorta başlangıç tarihinde, piyasa rayiç değerinin altında sigorta edildiğinin tespit edilmesi halinde eksik sigorta uygulaması yapılır.

İlgili sorular

  1. Poliçemin tahsilatları nasıl yapılacak?

    Poliçeniz hesaba veya kredi kartına bağlanarak tahsil edilir. Hesabınızda yeterli para veya kredi kartınız yeterli bakiye varsa tahsilatlar otomatik olarak çekilmektedir.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti