Yardım ve Öneriler

Şifrematik'in PIN Kodu nedir? Unutursam ya da değiştirmek istersem ne yapacağım?

Şifrematik PIN Kodu, Şifrematik ile şifre üretmenizi sağlayan sizin belirleyeceğiniz bir güvenlik kodudur. Şifrematik'inizi ilk teslim aldığınızda bu kodla ilgili ayrıntılı bilgiyi kullanım kılavuzunda bulacaksınız.
PIN Kodunu 5 defa yanlış girmeniz durumda Şifrematik'iniz kilitlenecektir. Şifrematik PIN Kodunu unutursanız ya da Şifrematik'iniz kilitlenmiş ise buraya tıklayınız, ya da en yakın Garanti Şubesi'ne başvurunuz.
Şifrematik'inizi mevcut PIN kodunuz ile açıp Garanti İnternet şifresi ürettirdikten sonra cihazın sağ alt köşesinde yer alan ok işaretli tuşa 3 saniye basınız. Bu durumda Şifrematik sizden yeni PIN kodunuzu belirlemenizi isteyecektir.

İlgili sorular

  1. Şifrematik'le nasıl şifre üreteceğim? Teslim aldığım Şifrematik'i nasıl kullanmaya başlayacağım? Kilitlenirse ne yapmalıyım?

    Şifrematik'inizin sağ alt köşesinde bulunan ok işaretli tuşa basın. Ekranda PIN yazısı çıktığında, önceden belirlediğiniz 4 basamaklı PIN kodunuzu giriniz.

  2. Şifrematik'im kaybolur ya da çalınırsa ne yapacağım? Kaybolan ya da çalınan Şifrematik başka biri tarafından kullanılabilir mi?

    Şifrematik'inizin kaybolduğunu ya da çalındığını düşünüyorsanız 444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak kullanıma kapatabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti