Yardım ve Öneriler

Şifrematik'in PIN Kodu nedir? Unutursam ya da değiştirmek istersem ne yapacağım?

Şifrematik PIN Kodu, Şifrematik ile şifre üretmenizi sağlayan sizin belirleyeceğiniz bir güvenlik kodudur. Şifrematik'inizi ilk teslim aldığınızda bu kodla ilgili ayrıntılı bilgiyi kullanım kılavuzunda bulacaksınız.
PIN Kodunu 5 defa yanlış girmeniz durumda Şifrematik'iniz kilitlenecektir. Şifrematik PIN Kodunu unutursanız ya da Şifrematik'iniz kilitlenmiş ise buraya tıklayınız, ya da en yakın Garanti Şubesi'ne başvurunuz.
Şifrematik'inizi mevcut PIN kodunuz ile açıp Garanti İnternet şifresi ürettirdikten sonra cihazın sağ alt köşesinde yer alan ok işaretli tuşa 3 saniye basınız. Bu durumda Şifrematik sizden yeni PIN kodunuzu belirlemenizi isteyecektir.

İlgili sorular

  1. İşlemin Parmak İzi nedir? Mobil İmza'yla giriş yaparsam, parolama ve şifreme ne olur? Şifrematik veya Cep Şifrematik'im varsa ne olur?

    Her bir imzalama işleminde o işlemin onay kodu olarak sadece o işleme özel bir parmak izi oluşturulur.

  2. Sadece Mobil İmza'yı kullanarak Garanti İnternet'e nasıl giriş yapabilirim? Cep Telefonu numaramı başka bir operatöre taşırsam eski Mobil İmzam ile sorunsuz giriş yapabilir miyim?

    Garanti İnternet Tanımlamalar Menüsü Mobil İmza adımı Ayarlar seçeneğinden tanımlama ile Garanti İnternet'e girişlerinizde mobil imzanızı kullanabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti