Yardım ve Öneriler

Şifrematik'im kaybolur ya da çalınırsa ne yapacağım? Kaybolan ya da çalınan Şifrematik başka biri tarafından kullanılabilir mi?

Şifrematik'inizin kaybolduğunu ya da çalındığını düşünüyorsanız 444 0 333 Alo Garanti'yi aradığınızda Şifrematik İşlemleri yapmak istediğinizi söylemeniz yeterli. Burada Kayıp / Çalıntı adımına yönlendirilmenizin ardından Alo Garanti Müşteri Temsilcimize Şifrematik'inizin kaybolduğunu ya da çalındığını bildirdiğinizde Garanti İnternet ve Alo Garanti kullanımınıza kapatılacaktır. Şifrematik'in ürettiği şifreler ile Garanti İnternet veya Alo Garanti'ye giriş yapılamayacaktır. Kayıp/çalıntı hallerinde Yeni Şifrematik talebinizi garanti.com.tr Garanti İnternet'ten yapabilirsiniz.
Şifrematik bir başka kişi tarafından kullanılamaz. Öncelikle Şifrematik PIN Kodu'nu yalnızca siz bildiğiniz için Şifrematik şifre üretmeyecektir. Ayrıca Şifrematik yalnızca sizin müşteri numaranız ve parolanız ile kullanılabilir durumdadır.

İlgili sorular

  1. Ücretsiz antivirüs uygulaması nasıl indirebilirim?

    http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/subesiz/internet_bankaciligi/guvenlik/webroot.page

  2. Şifrematik başvurusu yapabilmem için Garanti müşterisi ya da garanti.com.tr kullanıcısı olmam gerekli mi? Ücretli midir? Nasıl talep edebilirim ve teslim alabilirim?

    Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti