Yardım ve Öneriler

Miles&Smiles kredi kartı harcamalarıma ek olarak başka nerelerde mil kazanabilirim?

  • Miles&Smiles kredi kartı sahibi ve THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı üyesi olarak, Türk Hava Yolları olmak üzere Star Alliance bünyesindeki havayollarında uçarken de mil kazanırsınız.
  • Ücretli bilet aldığınız seyahatlerinizde uçuşlarınızdan da mil kazanırsınız. Uçak biletinizi Miles&Smiles kredi kartı ile aldığınız zaman gideceğiniz yere göre uçuş miline ek olarak, bilet tutarınız karşılığındaki alışveriş mili de kazanırsınız.
  • THY Miles&Smiles Özel Yolcu Programı’na üye anlaşmalı otel, araç kiralama, ve perakende firmalarından yapacağınız harcamalar karşılığında mil kazanırsınız.

İlgili sorular

  1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

    Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedir Refakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  2. Miles&Smiles kredi kartı ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

    Miles&Smiles Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı kartıdır. Miles&Smiles kredi kartı ise, Garanti Bankası tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan da mil kazanmanızı sağlar.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti