Yardım ve Öneriler

Garanti İnternet'e tüm internet tarayıcıları ile ulaşabilir miyim? Üst menüyü göremez isem ne yapmalıyım? Garanti İnternet çok ağır açılıyor. Daha hızlı bağlantı kurmak için ne yapmalıyım?

Garanti İnternet ile ilgili teknik konular için lütfen tıklayın.
Garanti.com.tr üst alan menüsü, kullanım kolaylığı sağlaması açısından Adobe Flash ile hazırlanmıştır. Menüyü görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player'ın yüklü olması gerekmektedir. Flash Player'ı ücretsiz olarak yüklemek için tıklayın. 
Gün içerisinde yaşanan bağlantı yoğunluğu veya tarayıcı kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Garanti İnternet uygulamaları ile ilgili bilgi almak ve gerekli tarayıcı kontrollerini yaptırmak için 444 0 333 Alo Garanti İnternet Destek Hattı'ndan yardım alabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Garanti İnternet'i kullanarak yurtdışındaki bir bankaya döviz transferi yapabilir miyim? Arbitraj işlemi yapabilir miyim?

    Döviz Transferi (SWIFT) adımı ile yurtiçi ve yurtdışındaki bankalara Döviz Transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  2. Garanti Cep'te işlem yapmak istediğim hesabımı ve kredi kartımı göremiyormsam ne yapmalıyım? İşlem yapmak istediğim tutar limitimi aşıyorsa ne yapmalıyım?

    Garanti Cep'te işlem yapabileceğiniz hesaplarınız İnternet Şubesi'ndekiler ile aynıdır. İşlem yapmak istediğiniz hesap/kartları en yakın şubemizden tanımlatabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti