Yardım ve Öneriler

Garanti İnternet'e tüm internet tarayıcıları ile ulaşabilir miyim? Üst menüyü göremez isem ne yapmalıyım? Garanti İnternet çok ağır açılıyor. Daha hızlı bağlantı kurmak için ne yapmalıyım?

Garanti İnternet ile ilgili teknik konular için lütfen tıklayın.
Garanti.com.tr üst alan menüsü, kullanım kolaylığı sağlaması açısından Adobe Flash ile hazırlanmıştır. Menüyü görüntüleyebilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player'ın yüklü olması gerekmektedir. Flash Player'ı ücretsiz olarak yüklemek için tıklayın. 
Gün içerisinde yaşanan bağlantı yoğunluğu veya tarayıcı kaynaklı bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Garanti İnternet uygulamaları ile ilgili bilgi almak ve gerekli tarayıcı kontrollerini yaptırmak için 444 0 333 Alo Garanti İnternet Destek Hattı'ndan yardım alabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Şifrematik başvurusu yapabilmem için Garanti müşterisi ya da garanti.com.tr kullanıcısı olmam gerekli mi? Ücretli midir? Nasıl talep edebilirim ve teslim alabilirim?

    Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler.

  2. Garanti İnternet'ten hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? ELMA hesabı açabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

    Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti