Yardım ve Öneriler

Garanti İnternet'ten fatura ödemesi için sözleşme girişi yaptıktan sonra dikkat etmem gereken noktalar nelerdir? Faturalarımı tesisat numarası ile nasıl ödeyebilirim?

Bütün kurumlar için geçerli olmak üzere, sözleşme girişi yapıldıktan sonra fatura geldiğinde son ödeme tarihinden bir gün önce bağlı olduğunuz şubeyi arayarak fatura bilgisini kontrol etmeniz gerekmektedir.
Sayfada listelenen kurumlara ait faturalarınızı görüntülemek ve ödemek için kuruma özel bilgileri doldurmanız gerekmektedir.

İlgili sorular

  1. Garanti İnternet'ten hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? ELMA hesabı açabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

    Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

  2. Garanti İnternet'i kullanarak yurtdışındaki bir bankaya döviz transferi yapabilir miyim? Arbitraj işlemi yapabilir miyim?

    Döviz Transferi (SWIFT) adımı ile yurtiçi ve yurtdışındaki bankalara Döviz Transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti