Yardım ve Öneriler

Garanti İnternet'i kullanarak yurtdışındaki bir bankaya döviz transferi yapabilir miyim? Arbitraj işlemi yapabilir miyim?

Döviz Transferi (SWIFT) adımı ile yurtiçi ve yurtdışındaki bankalara Döviz Transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Döviz Transferi (SWIFT) işlemi girişinizi gün içinde saat 17:00'dan önce yapmanız durumunda para 2 iş günü içinde, 17:00'dan sonra yapmanız durumunda ise 3 iş günü içinde karşı bankadaki hesaba ulaşacaktır.
Arbitraj işlemlerinizi Bireysel Garanti İnternet "Yatırım İşlemleri / Döviz" menüsü altındaki Arbitraj İşlemleri adımından yapabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Garanti İnternet'ten hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

    Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

  2. Garanti İnternet işlem saatlerini ve limitlerini öğrenebilir miyim? Günlük işlem limitlerimi düşürmem veya yükseltmem gerektiğinde ne yapmam gerekiyor?

    Garanti İnternet işlem saatleri ve limitleri için lütfen tıklayın. Garanti İnternet işlem limitlerinizi Tanımlamalar / Güvenlik Tanımlamaları adımından kendiniz düşürebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti