Yardım ve Öneriler

ELMA Hesabı nedir? Özellikleri nelerdir?

ELMA Hesabı sizi, hesaplarınızdaki bakiyeyi devamlı kontrol edip paranızı yatırıma dönüştürme zorunluluğundan ve paranızı harcarken de yatırımlarınızı bozma zahmetinden kurtaran bir hizmet hesabıdır.
İhtiyaç fazlası nakdinizi kolaylıkla yatırıma dönüştürebilir, aynı hesaptan çek, kredi kartı ve otomatik ödemelerinizi yapabilir, günün herhangi bir anında yatırımlarınızın %100'ünü kullanabilirsiniz.
Likit ELMA, gün içinde hesabınıza yatan parayla otomatik olarak Yatırım Fonu
(B Tipi Likit Fon) alır. (Saat 11:30'da hesabınızda bulunan nakit bakiye ile likit fon alınır.)
Hesabınızdaki fonlarınızın karşılığını 24 saat hiçbir ekstra işlem yapmadan kullanabilirsiniz. ELMA Hesabı ile, hesabınızdan yapılan kredi kartı, telefon, elektrik, su gibi ödemeleriniz için fonlarınız otomatik bozulur ve hesabınıza gelen parayla yine otomatik olarak fon alınarak paranız sürekli değer kazanır.
ELMA Hesabı'nızdaki alt limit 250 TL'dir. Bu tutar, Vadesiz TL  hesabınızda bulunacak ve yatırıma dönüştürülmeyecek minimum tutardır.
Herhangi bir Garanti Bankası şubesinden, Garanti İnternet Hesap Açılışları adımından, 444 0 333 numaralı Alo Garanti hattımızdan ELMA Hesabı açtırabilirsiniz.
ELMA Hesabı'nızın kapatılması talebinizi hesaplarınızın bağlı olduğu şubemize iletebilirsiniz.

İlgili sorular

  1. ELMA Hesap ekstremi posta ile aldığım için ücret ödüyorum. Ekstremi sadece e-posta ile alabilir miyim?

    Garanti İnternet'ten, Garanti şubelerinden ya da 444 0 333 Alo Garanti Hattı'ndan sadece e-mail adresinize gönderilmesi için yapabilirsiniz.

  2. ELMA Hesabı'nın çalışma saatleri nedir?

    12:45 limit üzerinde olan hesaplar için fon yatırımı, 22:00 limit altında kalan hesaplar için fon bozumu

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti