Yardım ve Öneriler

Garanti Cep parolamı unutursam ne yapmalıyım?

Garanti İnternet kullanıcısıysanız, Garanti İnternet parolanızla Garanti Cep'i kullanabilirsiniz. Eğer Garanti İnternet kullanıcısı değilseniz, Parola Al adımından parolanızı anında alıp Garanti Cep'i kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.
Parolanızı unutursanız, sahip olduğunuz geçerli bir Garanti Bankası kredi kartı veya Paracard numaranız ve bunların şifresi ile Parola Al adımından parolanızı hemen alabilirsiniz.
Garanti Bankası kartınız yoksa yine Parola Al adımından size uyan yönlendirmeleri takip ederek parolanızı almak için başvuru yapabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Garanti Cep'te işlem yapmak istediğim hesabımı ve kredi kartımı göremiyormsam ne yapmalıyım? İşlem yapmak istediğim tutar limitimi aşıyorsa ne yapmalıyım?

    Garanti Cep'te işlem yapabileceğiniz hesaplarınız İnternet Şubesi'ndekiler ile aynıdır. İşlem yapmak istediğiniz hesap/kartları en yakın şubemizden tanımlatabilirsiniz.

  2. Kredi kartıma ait hangi bilgileri Garanti İnternet'ten değiştirebilir veya düzeltebilirim? Diğer banka kredi kartı borcumu ödeyebilir miyim?

    Başka banka kredi kartı ödemenizi, Garanti İnternet'ten "Kart İşlemleri / Başka Banka Kartları" adımından ödeyebilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti