Yardım ve Öneriler

CepBank Nedir? CepBank'ın faydaları nelerdir?

CepBank Garanti cep telefonundan kısa mesaj (SMS) aracılığıyla, Garanti Bankası facebook sayfasındaki CepBank uygulamasından, iPhone ve Android uygulamalarından, İnternet/Cep Şubesi ya da Paramatiklerden istediğiniz kişinin cep telefonuna, Paracard veya Paracard Trink'ine para gönderebileceğiniz, aynı zamanda farklı bankacılık işlemleri yapmanızı da sağlayan ŞubeSiz Bankacılık servisidir.

Cep Bank, size kolaylık ve hız sağlar. Cep Bank ile;

 • Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj (SMS) aracılığı ile cep telefonu ve hattı olan herhangi birine (Garanti'de hesabı ya da kartı olmasa da), tek bir kısa mesajla para gönderebilirsiniz.Para gönderilen kişi, gönderdiğiniz parayı Garanti Paramatik'lerden kart kullanmadan sadece GİRİŞ tuşuna basarak anında çekebilir. 
 • Cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj (SMS) aracılığıyla, istediğiniz bir Paracard'a ya da Paracard Trink'e tek bir kısa mesajla para gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz tutar, kartın bağlı olduğu hesaba geçer.
 • GSM TL yükleme, kredi kartı borcu ödemesi, şans oyunları, OGS ve KGS ödemeleri gibi birçok işlemi CepBank ile yapabilirsiniz.
 • iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak CepBank'ı olan kişilerden Garanti’de hesabınız ya da kartınız olmasa bile ihtiyacınız olduğunda para isteyebilir, arkadaşlarınızla birlikte ödemeniz gereken toplu bir hesap olduğunda "Hesap Paylaş" özelliği ile hesabı arkadaşlarınız arasında bölüştürebilir, CepBank'ı olan arkadaşlarınızın size anında para göndermesini sağlayabilirsiniz.
 • Cep telefonunuz üzerinden SMS aracılığıyla, CepBank'a tanımlı hesabınızın bakiyesini öğrenebilirsiniz. Bunun için Bakiye yazıp, cep telefonunuzdan 3333'e kısa mesaj (SMS) yollamanız yeterli.

İlgili sorular

 1. CepBank tanımlamamı nasıl yaparım?

  CepBank başvurunuzu İnternet Şubesi, Paramatikler, veya SMS yoluyla yapabilirsiniz.

 2. Cep Bank SMS ücretleri benden mi alınacak?

  CepBank işlemleri için 3333'e gönderdiğiniz, sizin ve para gönderdiğiniz kişinin cep telefonuna 3333'ten gönderilen SMS'ler ücretsizdir

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti