Yardım ve Öneriler

Bonus Trink Saat / Sticker / Anahtarlık nedir, başvurusunu nereden yapabilirim ve ücretleri ne kadar?

Bonus Trink Saat, temassız kredi kartı özelliğine sahip özel bir saattir. Bonus Trink Saat'e 70 TL'ye sahip olabilirsiniz. İlk sene başka  "kart /ürün ücreti" talep edilmeyecektir. Bonus Trink Saat kredi kartı özelliğine sahiptir, kendine ait 16 haneli bir kart numarası ve son kullanma tarihi mevcuttur. Saatinizin son kullanma tarihi dolduğunda, size gönderilen yeni sim kart ile saatinizin içerisindeki sim kartı değiştirebilirsiniz.

Bonus Trink Sticker, temassız kredi kartı özelliğine sahip özel bir çıkartmadır. Bonus Trink Sticker'ın cep telefonuna uygun siyah ve yeşil renk seçenekleri ile iPod'a uygun özel tasarımlı bir modeli bulunmaktadır. Bonus Trink Sticker'a 10 TL'ye sahip olabilirsiniz.  Bonus Trink Sticker kredi kartı özelliğine sahiptir. Kendine ait 16 haneli bir kart numarası ve son kullanma tarihi mevcuttur. Sticker'ınızın son kullanma tarihi açılış tarihinden itibaren 5 yıldır.

Bonus Trink Anahtarlık, temassız kredi kartı özelliğine sahip özel bir anahtarlıktır. Bonus Trink Anahtarlık'a 10 TL'ye sahip olabilirsiniz. İlk sene saat sahiplerinden başka  "kart /ürün ücreti" talep edilmeyecektir. Bonus Trink Anahtarlık kredi kartı özelliğine sahiptir, kendine ait 16 haneli bir kart numarası ve son kullanma tarihi mevcuttur. Anahtarlığınızın son kullanma tarihi açılış tarihinden itibaren 5 yıldır.

Başvurularınızı Garanti Internet Şubesi, 444 0 333 Alo Garanti, 444 0334 Alo Bonus ve tüm Garanti Bankası şubelerinden yapabilirsiniz. Bonus Card veya Bonus Trink Card'ınız varsa Bonus Trink Saat, Sticker ya da Anahtarlık'a farklı bir kart numarası ile sahip olabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Bonus Trink'in özellikleri neler, ücretli mi ve nasıl başvurabilirim?

    Bonus Trink, "temassız chip"i sayesinde, özel okuyuculara yalnızca bir dokunuşla ödemenin gerçekleşmesini sağlayan bir kredi kartıdır.

  2. Bonus Card'ımı Bonus Şeffaf, Aynalı, Çevreci ya da Trink ile değiştirdiğimde mevcut Bonus Card'ımı kullanmaya devam edebilir miyim?

    Mevcut Bonus Card'ınızı Bonus Şeffaf ile değiştirdiyseniz veya değiştirmeyi düşünüyorsanız önemli hatırlatmalarımızı okumanızda fayda var.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti