Yardım ve Öneriler

Bonus nasıl kazanılır, nasıl harcanır, biriken bonus kullanılmazsa ne olur?

Türkiye'de ve yurtdışında yaptığınız tüm harcamalarınızda bonus kazanırsınız. Bonus Card ortağı olan firmalarda ise, gerek taksitli, gerekse tek ödemeli alışverişlerde daha da çok bonus kazanırsınız. Dönem içerisinde kazanılan bonusu Bonus Card hesap özetinizin "Kazanılan bonus" alanında görebilirsiniz.
1 bonus=1 TL
Biriken bonusunuzu, dilediğiniz zaman dilediğiniz Bonus Card ortağı firmalarda "bedava" alışveriş için kullanabilirsiniz. Bonus Card üye firmalarında yaptığınız alışverişlerde kazandığınız bonusu anında, diğer firmalarda yaptığınız alışverişlerde kazandığınız bonusu ise 1 gün sonra harcayabilirsiniz. Hesap özetinizin "Kazanılan bonus" bölümünde sahip olduğunuz bonus miktarı gösterilir. En son gönderilmiş olan hesap özetinde görünen bonus miktarı kadar bonusunuz vardır.
Bonusunuzu harcamak istediğinizde onay almanız, hediye çeki beklemeniz veya bonusu kullanmadan önce belli bir limiti doldurmanız gerekmez. Birikmiş bonusunuzu Bonus Card program ortaklarında anında harcayabilirsiniz.
Alışverişlerden kazandığınız bonusunuzu kullanmadığınız zaman, dilediğinizde bedava alışveriş yapabilmeniz için kartınızın üzerindeki çipte birikmeye devam eder. Bu bonusların son kullanım tarihi yoktur. Dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Bonus Trink Saat / Sticker / Anahtarlık nedir, başvurusunu nereden yapabilirim ve ücretleri ne kadar?

    Bonus Trink Saat, temassız kredi kartı özelliğine sahip özel bir saattir. Bonus Trink Saat'e 70 TL'ye sahip olabilirsiniz.

  2. Bonus Kontör'ün özellikleri ve avantajları neler?

    Bonus Kontör Card ile yurtiçinde ve yurtdışında alışveriş yapabilir ve yaptığınız tüm alışverişlerde bonus kazanabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti