Yardım ve Öneriler

Avans Mil nedir? Kartımı alır almaz ödül bilet alabilir miyim?

  • Miles&Smiles kredi kartı ile artık miliniz yetmezse, hatta hiç miliniz olmasa bile 100.000’e varan avans mil alarak hemen ücretsiz uçabilirsiniz. 18 ay boyunca, harcamalarınızda kazanacağınız millerle avans milinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.
  • Avans mil almak için 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilir veya www.garanti.com.tr Garanti İnternet'i ziyaret edebilirsiniz. Avans mil ile ilgili detaylı bilgiye www.milesandsmiles.net adresinden ulaşabilirsiniz.

İlgili sorular

  1. Refakatçi bilet ve Upgrade nedir?

    Kendinize ücretli bir bilet almanız durumunda yanınızda seyahat edecek kişinin biletini çok daha uygun mil bedelleri ile alabilirsiniz. Bedeli ödenmiş her bilet karşılığında tek 1 refakatçi bileti verilmektedir Refakat eden yakınınız, gidişte veya dönüşte, sizinle aynı uçakta ve aynı veya daha düşük uçuş sınıfında yolculuk etmelidir. Refakatçi biletler mil karşılığı upgrade edilemez. Refakatçi bileti ile yapılan yolculuklardan mil kazanılamaz.

  2. Miles&Smiles kredi kartı ile, Türk Hava Yolları’nın sunduğu Miles&Smiles kartın farkı nedir?

    Miles&Smiles Türk Hava Yolları Özel Yolcu Programı kartıdır. Miles&Smiles kredi kartı ise, Garanti Bankası tarafından sunulmaktadır ve yapacağınız alışverişlerden ve kampanyalardan da mil kazanmanızı sağlar.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti