Yardım ve Öneriler

Alo Garanti'yi aramak ücretli mi? İşlem ücretlerini öğrenebilir miyim?

Alo Garanti'yi aradığınızda, Türkiye'nin her yerinden, şehir içi görüşme ücreti tutarında bir ücret ödersiniz. Cep telefonundan aramanız halinde de bağlı olduğunuz GSM operatörünün tarifesine göre yine ''şehir içi görüşme ücreti'' ödersiniz.
444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz. İşlem ücretlerini görmek için tıklayın.

 

İlgili sorular

  1. Garanti İnternet işlem saatlerini ve limitlerini öğrenebilir miyim? Günlük işlem limitlerimi düşürmem veya yükseltmem gerektiğinde ne yapmam gerekiyor?

    Garanti İnternet işlem saatleri ve limitleri için lütfen tıklayın. Garanti İnternet işlem limitlerinizi Tanımlamalar / Güvenlik Tanımlamaları adımından kendiniz düşürebilirsiniz.

  2. Garanti İnternet'ten hangi işlemleri yapabilirim? Yaptığım işlemler için bir ücret ödeyecek miyim? Fatura ödemelerimi nasıl yapabilirim?

    Garanti İnternet'e günün 24 saati dünyanın her yerinden, internet erişimine sahip herhangi bir bilgisayar aracılığıyla hızla ve kolayca ulaşabilirsiniz.

Diğer yardım kanallarıDiğer yardım kanalları

Yardım ve Öneriler Ana Sayfa

Telefonda yardım almak için ise:444 0 333 Alo Garanti