Cep ŞifrematikPIN Kodu Açma

.

Tek kullanımlık şifreniz cebinizde.

Cep Şifrematik PIN Kodu Açma

Cep şifrematik PIN Kodunuzu ilk defa alacaksanız ya da çok sayıda hatalı giriş nedeniyle uygulama kilitlendiğinde, geçerli bir Bonus Card, Money Card, Flexi Card, Miles&Smiles Card, American Express Card veya Paracard'ınız ile PIN kodunuzu alabilir ya da yeniden belirleyebilirsiniz.

Geçerli bir Bonus Card, Flexi Card, Miles&Smiles kredi kartı veya Paracard'ınız varsa:

 • Cep Şifrematik PIN Kodu Açma formunda ilgili alana kart şifreniz ve cep telefonu numaranızı girin.

 • Ekranda aktivasyon kodu/şifresi belirecektir. Cep Şifrematik'i yeniden çalıştırdığınızda yönlendirmeleri takip ederek sizden istenen sahaya bu Aktivasyon kodunu/şifresini girin.  

Kredi Kartı veya Paracard'ı olmayan müşterilerimiz Cep Şifrematik'leri kilitlendiğinde, yeniden açmak için en yakın Garanti şubesine gitmelidir.

Cep Şifrematik PIN kodununuzu hemen açmak için tıklayın.

Şifrematik PIN Kodu Açma

Şifrematik PIN kodunuzu ilk defa alacaksanız ya da çok sayıda hatalı giriş nedeniyle cihaz kilitlendiğinde, geçerli bir Bonus Card, Money Card, Flexi Card, Miles&Smiles Card, American Express Card veya Paracard'ınız ile PIN kodunuzu alabilir ya da yeniden belirleyebilirsiniz.

Geçerli bir Bonus Card, Flexi Card, Miles&Smiles kredi kartı veya Paracard'ınız varsa:

 • Şifrematik PIN Kodu Açma formunda ilgili alana kart numaranızı, şifrenizi ve PUK kodunuzu girin.
 • Ekranda 8 basamaklı Şifrematik Açma Kodunuz belirecektir. Şifrematik'in sağ alt köşesinde yer alan ok işaretli tuşa basarak, Şifrematik Açma Kodunu girin.
 • Ekranda NEW PIN yazısı belirecektir. Şifrematik'te kullanmak istediğiniz 4 basamaklı yeni PIN kodunuzu girin. Yeni PIN Kodunuz 1234 ve 1111 gibi ardışık veya tekrarlayan rakamlardan oluşmamalıdır.
 • PIN CONF yazısını gördüğünüzde bir önceki adımda belirlediğiniz 4 basamaklı PIN kodunuzu tekrar tuşlayın.
 • Ekranda NEW PIN CONF yazısı çıktığında Şifrematik'inizin PIN kodu değişmiş demektir.

Şirketlerin İnternet Şubesi müşterileri ve Garanti Kredi Kartı veya Paracard'ı olmayan müşterilerimiz Şifrematik'leri kilitlendiğinde, yeniden açmak için en yakın Garanti Bankası şubesine gitmelidir.

Şifrematik PIN kodunuzu hemen açmak için tıklayın.

İlginizi çekebilir

Bankacılık işlemleriniz ne kadar hızlı olabilir?Bankacılık işlemleriniz ne kadar hızlı olabilir?

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Şifrematik almak için Garanti müşterisi/garanti.com.tr kullanıcısı mı olmalıyım? Ücretli mi?

  Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler. Detaylı bilgi

 • Ücretsiz antivirüs uygulaması nasıl indirebilirim?

  http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/subesiz/internet_bankaciligi/guvenlik/webroot.page Detaylı bilgi

 • Şifrematik'le nasıl şifre üretilir? Kilitlenirse ne yapmalı?

  Şifrematik'inizin sağ alt köşesinde bulunan ok işaretli tuşa basın. Ekranda PIN yazısı çıktığında, önceden belirlediğiniz 4 basamaklı PIN kodunuzu giriniz. Detaylı bilgi

 • Şifrematik'in PIN Kodu nedir? Unutursam/değiştirmek istersem ne yapacağım?

  Şifrematik PIN Kodu, Şifrematik ile şifre üretmenizi için sizin belirleyeceğiniz bir güvenlik kodudur. PIN Kodunu 5 defa yanlış girerseniz Şifrematik'iniz kilitlenecektir. Detaylı bilgi