EkOnay

.

Güvenliğinize önem veriyoruz.

Ek Onay işlemi Garanti İnternet veya Garanti Cep'ten yaptığınız işlemlerin bilgilerini tekrar kontrol etmenizi ve doğrulamanızı sağlayan bir kontrol mekanizmasıdır.

Belirlediğiniz tutarın üstünde bir işlemin gerçekleşmesi söz konusu olduğunda işleminizi gerçekleştirip, onay sayfasında onayladıktan sonra, ek onay ile son bir doğrulama yapabilirsiniz.

Ayrıca Banka gerek görürse sizin bir ek onay tanımlamanız olmasa da sizden ilgili işleme özel olmak üzere ek onay gerçekleştirmenizi isteyebilir. Bu onaylar ATM, Garanti İnternet veya Garanti Cep kanallarında uygulanmakta, ilgili kanalın fonksiyonlarına ve sizin giriş yöntemlerinize göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin, daha önce sıklıkla para transferi yapmadığınız bir kişiye para transferi yaparken ya da normalde yapmadığınız tutarda bir transfer yaparken Ek Onay sayfası ile karşılaşma olasılığınız daha yüksektir.

İlginizi çekebilir

  • Onay Kodu

    Havale ve EFT işlemleriniz için ekstra kontrol sağlayabilirsiniz.

  • Güvenlik Tanımlamaları

    İşlemleriniz için güvenlik tanımlamalarınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Garanti İnternet GirişGaranti İnternet Giriş

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

  • Mobil imza, Elektronik İmza, Elektronik Sertifika, Nitelikli Elektronik Sertifika nedir?

    Mobil İmza, elektronik ortamlarda kullanabileceğiniz kimlik kartınız olan nitelikli elektronik sertifika'yı rahatça almanızı ve kullanmanızı sağlayan bir servistir. Detaylı bilgi