İnternet Bankacılığı

Kurumsal Garanti İnternet yenilendi!

.

Garanti İnternet 24 saat hizmetinizde! Bilgisayarınızın olduğu her yerde şirketinizle ilgili tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti İnternet'te işlem yapmak çok daha kolay ve hızlı.

Peki yenilenen Garanti İnternet'in kullanıcılarına sunduğu avantajlı özellikleri biliyor musunuz? 

Hızlı Onay

Hızlı Onay özelliğiyle ana sayfada onayınızı bekleyen işlemleri görüntüleyip ve hızlıca onaylayabilirsiniz.

Güncel İşlemler

Güncel işlemler alanından belirlediğiniz hesaplarınıza ait son 7 günlük işlemleri takip edebilirsiniz.

Takvim

Nakit akışı, ödeme günleri ve kişisel hatırlatmalarınızı görebildiğiniz interaktif bir uygulamadır. Takvime kayıt eklediğinizde diğer tüm kullanıcıların  kayıtları görmesini sağlayabilirsiniz.

Nakit Akışı

Bankamızda  kayıtlı işlemlerinize ve bankamızda kayıtlı olmayan kişisel olarak eklediğiniz tüm işlemlerinize ait nakit akışınızı izleyebilirsiniz. “Bakiye Yürütme”, “Hesap Gruplama” ve “Grafik Gösterim” özellikleriyle nakit akışınızı etkin olarak takip etmenizi sağlar.

Gelir/Gider

Bu adımdan seçtiğiniz tarihte bütün bankada kayıtlı hesap ya da kartlarınız için gelir-gider bilgilerinizi farklı kategorilerde hem grafik hem de tablo olarak görüntüleyebilirsiniz.

Posta Kutusu

Posta kutusu özelliği ile müşteri ilişkileri yetkilinize anında e-posta gönderip alabilir ve müşteri temsilcinizle tüm iletişiminizi bu posta kutusuyla yapabilirsiniz.

Kişiselleştirme

Tanımlama adımında profil resminizi değiştirebilir, hızlı menü özelliklerini ayarlayabilir, hava durumu ve piyasa bilgileri gibi özelliklerinizi değiştirip İnternet Şube'nizi kişiselleştirebilirsiniz. Kişiselleştirme kullanıcıya özeldir. Sizin yaptığınız değişikliklerden firmada tanımlı diğer kullanıcılar etkilenmez.

Müşteri Temsilcisine Ulaşın

Bu adımdan müşteri temsilcinize e-mail gönderebilir, Bireysel İhtiyaç Kredisi ve Mortgage için online destek alabilir ve şube bilgilerinize anında ulaşabilirsiniz.
Garanti İnternet ile ilgili bilgi edinmek, sorunlarınızı, taleplerinizi iletmek veya teknik destek almak için 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz. 

 • Özellikler

  Bilgisayarınızın olduğu her yerde şirketinizle ilgili tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  Şirketler için Garanti İnternet, Garanti İnternet'ten temel olarak iki yönden farklıdır. Bunlar şirketler için sunulan özel ürünler ve istediğiniz sayıdaki kullanıcıya istediğiniz yetki tanımlarının yapılabilmesidir.


  Yetki Yapısı çerçevesinde;

  • Tüm imza sirkülerini kapsayabilecek detaylı yapı oluşturabilirsiniz.
  • İstenen sayıda alt kullanıcı tanımlayabilirsiniz.
  • İşlem grubu bazında farklı tutarlar için yetkilendirebilme yapabilirsiniz.
  • Çoklu onay yetkisi tanımlayabilirsiniz.
  • Farklı firmaların dilediklerinde birbirlerinin hesaplarından görüntüleme ve işlem yapabilmeleri sağlanmaktadır.


  Uygulamaları, Garanti İnternet'te şirketinizin organizasyonuna göre düzenleyebilir, Şirketlerin Garanti İnternet Demosu'nu inceleyerek kullanım ve işlemler hakkında ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

  Kurumsal Garanti İnternet demosunu izlemek için tıklayın.

  Garanti İnternet ile ilgili bilgi edinmek, sorunlarınızı, taleplerinizi iletmek veya teknik destek almak için 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Mobil imza, Elektronik İmza / Elektronik Sertifika / Nitelikli Elektronik Sertifika nedir? İşlem sırasında hata alırsam ne yapmalıyım? Elektronik imzaya ilişkin düzenlemeler nelerdir?

  Mobil İmza, elektronik ortamlarda kullanabileceğiniz kimlik kartınız olan nitelikli elektronik sertifika'yı rahatça almanızı ve kullanmanızı sağlayan bir servistir.

  Detaylı bilgi

  Şifrematik başvurusu yapabilmem için Garanti müşterisi ya da garanti.com.tr kullanıcısı olmam gerekli mi? Ücretli midir? Nasıl talep edebilirim ve teslim alabilirim?

  Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler.

  Detaylı bilgi

  Garanti İnternet'ten hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? ELMA hesabı açabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

  Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Mobil İmza'ya nasıl başvurabilirim? Cep Şifrematik ile aynı telefonda kullanabilir miyim? Talebim onaylandıktan sonra veya giriş sırasında problem oluşması halinde nereye danışabilirim?

  İnternet Şubesi'nden Mobil İmza'ya başvuru yapabilir, eğer cep telefonu bilgileriniz eksikse Paramatiklerden veya Garanti Şubesi'nden güncelleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

Garanti Nakit Yönetimi

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Vadeli işlemler

Döviz piyasasındaki dalgalanmalardan etkilenmeyin.

Döviz piyasasındaki dalgalanmalardan etkilenmeyin.

Garanti Seyahat Hattı

Garanti Seyahat Hattı'nda özel ayrıcalıklar sizleri bekliyor.

Garanti Seyahat Hattı'nda özel ayrıcalıklar sizleri bekliyor.