Hisse Senediİşlemleri

.

Bankacılık işlemlerini Alo Garanti'den yapın, şirketinize zaman kazandırın.

Hisse senedi işlemleriniz için 444 0 333 Alo Garanti'yi arayarak, size özel farklı işlem özelliklerinden faydalanabilir, kazanç fırsatları elde edebilirsiniz.

Hisse senedi işlemlerinizi anında, düşük komisyonla ve aşağıdaki işlem özelliklerinden faydalanarak gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken, size en yakın Garanti şubesine uğrayarak herhangi bir ücret ödemeden Hisse Senedi Emanet Hesabı açtırmak.

Alo Garanti'den yapabileceğiniz Hisse Senedi işlemleri:

Zincir Emir: 444 0 333 Alo Garanti'yi kullanarak, "Zincir Emir" adımıyla ana emrinize bağlı zincir emirler oluşturabilirsiniz. Böylece, yeni emir vermek için borsadaki emrinizin gerçekleşip gerçekleşmediğini takip etmek zorunda kalmazsınız. Ana emriniz gerçekleştiği anda zincir emirleriniz otomatik olarak işleme alınır.

Emir Bölme: 444 0 333 Alo Garanti'yi kullanarak, "Emir Bölme" adımıyla borsaya iletilmiş olan bir emrinizin tamamını iyileştirmeden, emrinizi bölerek farklı  fiyatlarla iyileştirme gönderebilirsiniz.

40 Seans Emir: Hisse senedi alış-satış işlemlerinizde yalnızca 1 veya 2 seans için emir verebilirken, 444 0 333 Alo Garanti'yi kullanarak "40 Seans Emir" adımıyla 40 seansa kadar emir girişi yapabilirsiniz.

Emir Takibi: 444 0 333 Alo Garanti'yi kullanarak borsada bulunan emirlerinizin anlık durumunu takip edebilir, vermiş  olduğunuz emirlerinizi düzeltebilir, iyileştirebilir veya iptal edebilirsiniz.

Hisse Senedi Kredisi

Hisse Senedi Kredisi sayesinde aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz.

  • Kredi Başvurusu: Bu adımdan hesabınızda para yokken bile hisse senedi alabilirsiniz. Portföyünüzde bulunan İMKB 50 hisse senetlerinin %30'u kadar kredi kullanmak için hemen Alo Garanti’ye başvurabilirsiniz. Portföyünüzdeki hisse senetlerinden uygun görülenler teminat kapsamına alınarak bu hisse senetleri karşılığında anında kredi kullanabilirsiniz. Üstelik krediyi gün içinde kapattığınızda hiç faiz ödemezsiniz.
  • Başvuru ve Kredi Takibi: Hisse Senedi Kredisi başvurusunu, 444 0 333 Alo Garanti'den yapabilirsiniz. Başvuru sonucunuz, başvurunuzun hemen sonrasında müşteri temsilcimiz tarafından size bildirilecektir.

 

İlginizi çekebilir

Günün her saati işlemlerinizi gerçekleştirinGünün her saati işlemlerinizi gerçekleştirin