Enerji ProjeleriFinansmanı

.

Türkiye'nin enerjisi Garanti

Türkiye'nin enerjisi Garanti

Enerji sektörü son yıllarda yerli ve yabancı yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği sektörlerin başında geliyor. Ülkemiz için stratejik öneme sahip bu sektördeki yatırımların finansmanına odaklanmış ekibimiz, deneyimi ve bilgi birikimiyle ön plana çıkıyor. Enerji sektöründe öne çıkan ve sektöre yön veren projelerin bir çoğunda imzamız bulunuyor.
Enerji sektöründe uzmanlaşmış kadromuz ve sektör hakkında yaptığımız detaylı çalışmalar sonucunda oluşan bilgi birikimimizi sizlerle enerji piyasası danışmanlığı olarak da paylaşıyoruz. Danışmanlık hizmetleri kapsamında, oluşturduğumuz Elektrik Fiyatları Tahmin Modelini de kullanıyoruz. Türk finans sektöründe bu imkana sahip bir banka olarak sizlere sektörün geleceği hakkında detaylı raporlar sunabiliyoruz.
Bugüne kadar sağlamış olduğumuz toplam kredi tutarı ile ülkemize ve enerji sektörüne olan inancımızı ortaya koymaktayız. Bundan sonra da Türkiye'nin sürdürülebilir kalkınması için üzerimize düşeni yapmaya, enerji yatırımlarına finansman sağlamaya devam edeceğiz.
2014 yılı itibarıyla enerji projelerine aktardığımız toplam finansman tutarı  10 milyar dolara yaklaştı. Şu ana kadar toplam kurulu gücü 13.500 MW olan 130'ün üzerinde enerji projesine finansman sağladık. Bunlar içindeki toplam kurulu gücü 3.800 MW’ı bulan yenilenebilir enerji projelerinin payı ise 3,8 milyar dolar'a ulaştı.

Yer aldığımız bazı finansmanları ve ödüllerimizi görmek için tıklayın.

Finansman sağladığımız ulaştırma ve altyapı projeleri 3 başlık altında toplanmaktadır:

Dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
pf_enerji@garanti.com.tr

İlginizi çekebilir

Projelerinize en uygun finansman çözümleriProjelerinize en uygun finansman çözümleri