Faydalı Araçlar

  Otomotiv BayiFinansmanı

  .

  Otomotiv bayilerine 2. el araçlar için takas finansmanı Garanti'de!

  Otomotiv bayilerine 2. el araçlar için takas finansmanı Garanti'de!
  Takas Finansmanı ile sıfır araç satışı sırasında takasa aldığınız veya stoklarınızda bulunan ikinci el araçlar nedeniyle oluşan işletme sermayesi ihtiyaçlarınızı, Kurumsal Garanti İnternet üzerinden kolaylıkla giderebilirsiniz.
  Takas Finansmanı'ndan faydalanmak için şubenize sadece bir kez uğrayıp gerekli işlemleri tamamladıktan sonra her türlü işleminizi Kurumsal Garanti İnternet'te Nakit Yönetimi menüsü, Takas Finansmanı adımından kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
  Takas Finansmanı hizmetiyle ilgili detaylı bilgiye şubenizden veya KurumsalCozumler@garanti.com.tr adresinden eposta aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

  • Takas Finansmanı, yetkili otomobil bayilerinin sıfır araç satışı karşılığında takasa aldıkları veya stoklarında bulunan ikinci el araçlar nedeniyle oluşan işletme sermayesi ihtiyaçlarını karşılamak üzere araç bazında kullanabilecekleri bir kredi ürünüdür.
  • Takas Finansmanı’nı kamyon, minibüs, otobüs ve traktör dışındaki binek ve hafif ticari araçlar için kullanabilirsiniz.
  • 5 yaş ve altındaki 2. el araçlar kredilendirilebilecektir.
  • Takas Finansmanı’ndan yararlanılabilmesi için bayinin 2. el aracı üzerine alması gerekmektedir.
  • Her araç için kasko değerinin %75’ine kadar kredi kullanılabilmektedir. Eğer arzu ederseniz kasko değerinin %75’inden daha az olacak şekilde tutar belirterek de kredi kullanabilirsiniz.
  • Krediler “erken kapama opsiyonlu” olarak kullandırılacağı için vadesinden önce istediğiniz tarihte krediyi kapatabilirsiniz.
   30, 60 ya da 90 günlük olmak üzere dilediğiniz vade seçeneğini tercih edebilirsiniz.

  İlginizi çekebilir

  • Fatura Ödemeleri

   Fatura ödemelerinin en kolay yolu Garanti'de.

  • GoGaranti

   Bankacılık işlemlerinizi otomatik olarak muhasebeleştirin.

  Uzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlikUzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlik