Faydalı Araçlar

  Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi

  .

  Finansal Tedarik Zinciri Yönetimi'nde Garanti ayrıcalıklarından yararlanın.

  Dünyada ve Türkiye'de siparişten tahsilata, satın almadan ödemeye kadar finansal süreçlerin yönetiminin önemi her geçen gün artıyor. Siz de bu süreçte Garanti uzmanlığından yardım alarak, finansal tedarik zincirinizin her adımını avantajlı ve kolay hale getirebilirsiniz.

  Kredili Doğrudan Tahsilat Sistemi

  Türkiye'de ilk kez Garanti tarafından 1996 yılında uygulanan Doğrudan Tahsilat Sistemleri ile ödemelerinizi bankamız garantisinde elektronik olarak yapabilirsiniz. Raporlamalar da dahil tüm detaylara İnternet Şubesi'nden ulaşabilirsiniz.

  Dilerseniz Garanti Hatırlat ile ödemeleriniz hakkında, ödeme vadesinden önce e-mail ya da faks yoluyla bilgilendirilirsiniz.

  Tedarikçi Finansmanı Sistemi: Garanti İskonto

  Tedarikçi finansmanı sistemi Garanti İskonto sayesinde, bankamız ile anlaşmalı büyük alıcıların tedarikçisi konumundaki firmalar, Garanti İnternet üzerinden alacaklarını görüntüleyip hiçbir kredi limitine ihtiyaç duymadan çok uygun maliyetler ile iskonto edebilirler.

  Böylece, hem finansman ihtiyaçlarını karşılar, hem de işletme sermayesi gereksinimlerini giderirler.

  Tüm ödeme ve tahsilat çözümlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize kurumsalcozumler@garanti.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

  Akaryakıt Yönetim Sistemi

  BP, Opet, Petrol Ofisi, Shell ve Total gibi Türkiye'nin önde gelen tüm akaryakıt firmaları ile anlaşmalı tek banka Garanti'nin sunduğu Akaryakıt Yönetim Sistemi(AYS) ile, şirketinize kayıtlı araçların benzin alımlarını AYS anlaşmalı şirketlerden gerçekleştirerek hem akaryakıt alımlarınızı kontrol altına alabilir, hem de sizin için sağlanan vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  İlginizi çekebilir

  Uzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlikUzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlik