Maaş Ödemeİşlemleri

.

Maaş ödemesi işlemini gerçekleştirmek Kurumsal Garanti İnternet ile çok daha kolay ve güvenli!

Yoğun iş trafiği arasında maaş ödeme işlemlerinizi Kurumsal Garanti İnternet'ten kolayca ve istediğiniz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal Garanti İnternet Nakit Yönetimi menüsü Maaş Ödemeleri adımı Dosya Transferi İşlemleri seçeneğinden güvenli ve şifreli dosya transferi yapabilir, maaş takibinizi sorunsuz yapabilirsiniz.

Sağdaki Video İzle butonuna tıklayarak maaş ödemeleri ile ilgili kısa video'yu izleyip detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Şubelere e-posta ile dosya iletmek yerine Kurumsal Garanti İnternet'e girerek maaş ödemesi dosyasını yükleyebilirsiniz.
 • Yüklenen maaş dosyalarını izleyebilir, maaş ödemesi işlemlerinizi kolaylıkla takip edebilir ve kullanıcıların yetkilerine göre yüklemeye ayrıca onay verebilirsiniz.
 • Sadece firmanızın yetki verdiği kullanıcılar dosya yükleme işini yapabilir, sonrasında onaylayabilir ve takip edebilirsiniz.

Kurumsal Garanti İnternet' giriş yapmak için tıklayın.

İlginizi çekebilir

Garanti İnternet kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.Garanti İnternet kullanın, hızlı ve kolay bankacılığın keyfini çıkarın.

Video İzle 

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Mobil imza, Elektronik İmza, Elektronik Sertifika, Nitelikli Elektronik Sertifika nedir?

  Mobil İmza, elektronik ortamlarda kullanabileceğiniz kimlik kartınız olan nitelikli elektronik sertifika'yı rahatça almanızı ve kullanmanızı sağlayan bir servistir. Detaylı bilgi

 • Şifrematik almak için Garanti müşterisi/garanti.com.tr kullanıcısı mı olmalıyım? Ücretli mi?

  Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler. Detaylı bilgi

 • Garanti İnternet'ten hesap açma/kapama, ELMA, Paracard işlemi yapılabilir mi?

  Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz. Detaylı bilgi

 • Mobil İmza'ya nasıl başvurabilirim? Cep Şifrematik ile aynı telefonda kullanılır mı?

  İnternet Şubesi'nden Mobil İmza'ya başvuru yapabilir, eğer cep telefonu bilgileriniz eksikse Paramatiklerden veya Garanti Şubesi'nden güncelleyebilirsiniz. Detaylı bilgi