GarantiCep

Kurumsal Garanti Cep ile tüm finansal işlemleriniz cebinizde.

.

Firmaların ihtiyacına özel çözümler sunan Kurumsal Garanti Cep, günlük bankacılık işlemlerinin kolay ve hızlı şekilde yapılmasını sağlıyor. Her zaman, her yerden cep telefonunuzu kullanarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Kurumsal Garanti Cep'in iPhone ve Android uygulamasını indirebilir, bankacılık işlemlerinizi cihazınızın ekranına dokunarak daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamalar hakkında detaylı bilgiyi Uygulama Dükkanı'ndan almak ve QR kodu ile uygulamaları hemen indirmek için tıklayın.

 

Kurumsal Garanti Cep demo videomuzu izlemek için tıklayın.

Onay işlemleri demo videomuzu izlemek için tıklayın.

Bildirim işlemleri demo videomuzu izlemek için tıklayın.

Kullanıcı değiştirme işlemi demo videomuzu izlemek için tıklayın.

Bakiye sorgulama işlemi demo videomuzu izlemek için tıklayın.

Çek/Senet işlemleri demo videomuzuizlemek için tıklayın.

 

Hemen Kurumsal Garanti Cep parolanızı almak ister misiniz?

Garanti Cep ile ilgili her türlü sorunuz için 7 gün, 24 saat 444 0 333 Alo Garanti'yi arayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmet ücretlerini öğrenmek için tıklayınız.

 

 • Özellikler

  Kurumsal Garanti Cep ile bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapmanın kolaylığını yaşarsınız:

  • Onay bekleyen Para Transferi ve Nakit Yönetimi işlemlerini hem cep telefonlarınıza gelen bildirimlerle hem de ana sayfada görüntüleyerek vakit kaybetmeden onaylayabilirsiniz.
  • Firmalar tüm hesap ve kartları için gelir-gider bilgilerinin analizini yapma ve nakit akışını çok daha rahat yönetebilme imkanı da sağlayan Kurumsal Garanti Cep, kısaltılmış menü adımlarıyla, çok kısa sürede işlem yapılmasını sağlıyor. Kurumsal ve bireysel hesaplar arasında tek adımla geçişi sağlayabilirsiniz.
  • Kurumsal Garanti Cep’e  Şifrematik, Cep Şifrematik ve SMS şifresine ek olarak Mobil İmza’yla da giriş yapılabilirsiniz.
  • Ofis dışında olsanız bile izleme-onay işlemlerini cep telefonlarına gelen bildirimlerle hızlıca gerçekleştirebilir, işlem girişi ve onayların farklı kişiler tarafından yapılmasını sağlayan Yetki/Onay altyapısını kullanabilirsiniz.
  • Garanti İnternet parolanızı Cep Şubesi'nde de kullanabilirsiniz.
  • Garanti Cep'te hisse senedi işlemlerinize uygulanacak komisyon oranı Garanti İnternet ile aynıdır.
 • Sıkça Sorulan Sorular

  "Yardım ve Öneriler" bölümümüzden aşağıdaki soruların sizin için faydalı olabileceğini düşündük...

  Mobil imza, Elektronik İmza / Elektronik Sertifika / Nitelikli Elektronik Sertifika nedir? İşlem sırasında hata alırsam ne yapmalıyım? Elektronik imzaya ilişkin düzenlemeler nelerdir?

  Mobil İmza, elektronik ortamlarda kullanabileceğiniz kimlik kartınız olan nitelikli elektronik sertifika'yı rahatça almanızı ve kullanmanızı sağlayan bir servistir.

  Detaylı bilgi

  Şifrematik başvurusu yapabilmem için Garanti müşterisi ya da garanti.com.tr kullanıcısı olmam gerekli mi? Ücretli midir? Nasıl talep edebilirim ve teslim alabilirim?

  Evet. Şifrematik sahibi olabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız ve İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Şifrematik aktivasyonunu sadece ve sadece mevcut parolanız / şifreniz ile giriş yaptığınız İnternet Şubesi'nden yapabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle İnternet Şubesi kullanıcısı olmanız gerekmektedir. İnternet Şubesi'ne başvuru için tıklayın. Şifrematik talebi sırasında bir defalık 30 TL Şifrematik hizmet bedeli alınmaktadır. Şifrematik talebini yalnızca İnternet Şubesi'nde bulunan Şifrematik menüsünden yapabilirsiniz. Şirketler ise Şifrematik talebi için şubelerine başvurabilirler. Şifrematik'iniz 7 iş günü içerisinde talep sırasında belirttiğiniz adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Şirketler ise Şifrematik'lerini şubelerinden alabilirler.

  Detaylı bilgi

  Garanti İnternet'ten hesap açma ve kapama işlemleri yapabilir miyim? ELMA hesabı açabilir miyim? Paracard'ıma hesap tanımlaması veya hesap değişikliği yapabilir miyim?

  Garanti İnternet'te TL ve döviz cinsinden vadesiz mevduat hesabı ve vadesiz hesabınızın olduğu döviz cinsleri için vadeli hesap açma işlemleri yapabilirsiniz.

  Detaylı bilgi

  Mobil İmza'ya nasıl başvurabilirim? Cep Şifrematik ile aynı telefonda kullanabilir miyim? Talebim onaylandıktan sonra veya giriş sırasında problem oluşması halinde nereye danışabilirim?

  İnternet Şubesi'nden Mobil İmza'ya başvuru yapabilir, eğer cep telefonu bilgileriniz eksikse Paramatiklerden veya Garanti Şubesi'nden güncelleyebilirsiniz.

  Detaylı bilgi

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'e özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

Destek Paketleri

Garanti Kobi Bankacılığı'ndan Kobi'lere destek paketleri

Garanti Kobi Bankacılığı'ndan Kobi'lere destek paketleri