Ödemeler

  .

  Siz yalnızca büyümeyi düşünün, ödemelerinizi biz hallederiz

  Ödemelerinizde kolaylık, zaman ve iş gücünden tasarruf sağlamak için ödüle doymayan Garanti İnternet, Alo Garanti ve Cep Bankacılığı hizmetlerimiz, 900'den fazla şubemiz ve binlerce KOBİ müşteri temsilcimizden yararlanabilirsiniz.

  Siz de ödemelerini Garanti'den yapan KOBİ'ler arasına katılın, Garanti ile çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayın...

  Hemen Garanti İnternet ve Garanti Cep parolası almak ister misiniz?

  Para Transferleri

  Garanti İnternet'te Havale ve EFT işlemlerinizi "Şifrematik" sayesinde güvenli bir şekilde yaparken, alacaklı bilgilerinizi de kayıt ederek sonraki işlemlerinizi daha da hızlandırabilirsiniz. "Alacaklı Hesap Kısıtlama" sayesinde çalışanlarınızın sadece, önceden tanımlanmış ve sizin uygun gördüğünüz hesaplara ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

  Logo kullanıcısıysanız, tüm işlemlerinizi GoGaranti üzerinden elektronik ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

  Fatura Ödemeleri

  Tüm faturalarınız için kolayca tanımlatacağınız Hazır Hesap ile hesabınızda yeterli para olmasa bile tüm otomatik ödemeleriniz gecikmeden ödenir. Otomatik ödemede bankamızdan kaynaklanan bir aksilik olursa, gecikme faiziniz de tarafımızdan karşılanır.

  Üstelik Garanti müşterisi olmasanız bile, Türkiye'nin ilk kartsız işlem uygulaması ile Paramatiklerden, zarf kullanmadan paranızı yatırır, faturalarınızı para üstünüzü alarak ödeyebilirsiniz.

  Ödeme Emirleri

  Garanti İnternet'ten kolayca verebileceğiniz ileri tarihli ödeme emirleri sayesinde, siz tatilde ya da seyahatteyken bile şirket ödemelerinizi dert etmez, tatilinizin keyfini çıkartırsınız.

  Kira ve aidat gibi her ay düzenli olarak yaptığınız ödemeleriniz için ise yine Garanti İnternet'ten düzenli ödeme emri girmeniz yeterli. Dilediğinizde düzenli ödeme emrinizi iptal de edebilirsiniz.

  Vergi, SSK ve Bağ-Kur Ödemeleri

  Şirketinizin vergi, SGK ve Bağ-Kur ödemelerini size en yakın şubeden, Garanti İnternet'ten, Alo Garanti’den ve ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz.

  Ödemelerini yapabileceğiniz vergi, SGK ve Bağ-Kur türlerini öğrenmek için tıklayın.

  İlginizi çekebilir

  Uzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlikUzmanlık ve teknolojiyle gelen liderlik