Garantiliİşler

Hoş Geldin Garantili İşler!

.

Garantili İşler Nedir?

Garantili KOBİ üye işyerlerinin Garanti POS’undan geçen işlemleri çok daha yakından takip edebilecekleri, bonus üye işyerlerinin kendi POS kampanyalarını tanımlayabilecekleri, ayrıca hizmet ya da ürün talebinde bulunabilecekleri bir platformdur.

 • Garantili İşler’de Neler Var?
  • Raporlamalar

   KOBİ üye işyerleri Garanti POS’una ait detaylı ciro raporlarını alabilir, bunun yanında yeni, sadık veya kaybedilen müşterilerinin raporlarına ulaşabilir, hatta müşterilerinin medeni durumundan, eğitim seviyesine, yaşından, cinsiyetine göre ayrıntılı raporlara ulaşarak hedef kitle ve müşterilerini yakından tanıma fırsatına ulaşabilir, müşteri ilişkileri yönetimini daha verimli bir şekilde yapabilir.

  • Kampanyalar

   Bonus üye işyerleri tüm Garanti Kart sahiplerine özel ya da Garanti Kart sahipleri müşterilerinin doğum günü ayına özel bonus veya indirim kurgusunda kampanyalar tanımlayabilir. Bonus üye işyerleri kendilerine özel sunduğumuz kampanyaları kullanarak ya da kendi kampanyalarını oluşturarak kampanya tanımlayabilir. Tanımlanan kampanyaların duyurusunu ise müşterilerine SMS göndererek ya da kendilerine özel oluşturulan afişleri kullanarak yapabilir.

   Bunun yanında, bonus üye işyerleri platform üzerinden tanımlanan özel kampanyalarına ek olarak diğer üye işyeri veya sektörde tanımlı kampanyaları da buradan takip edebilir.

  • Başvurular

   KOBİ üye işyerleri Garanti POS’ları kullanımı için eğitim ve rulo, Yazarkasa POS’ları için kurulum talebini iletebilir. Ticari Kart, Sanal POS, DCC, Ödeme Noktası ürünleri için başvuruda bulunabilir ve hızlı bir şekilde e-ekstre tanımlaması yapabilir.

 • Garanti KOBİ Üye İşyeriyim, Garantili İşler’i nasıl kullanabilirim?

  Şahıs firması KOBİ üye işyerleri www.garantiliisler.com.tr adresinden internet şube parola ve şifre bilgisi ile platforma giriş yapabilir.

  Tüzel firma KOBİ üye işyerleri ise, platformu kullanacak yetkili kullanıcı için Garanti şubeleri aracılığıyla imza sirkülerinde yetkili kişi tarafından alınacak ıslak imza ile form alınarak yetki tanımı yapıldıktan sonra giriş sağlayabilir.

 • Garantili İşler üyelik paketleri neler?

  Platformda “Standart”, “Plus” ve “Premium” olmak üzere 3 farklı üyelik paketi bulunur.

  Standart pakete sahip KOBİ üye işyerleri başvuru ve ciro raporları özelliklerinden ücretsiz faydalanabilir.

  Plus pakete sahip KOBİ üye işyerleri aylık 9,90 TL ücret karşılığında “Standart” pakette yer alan özelliklere ek olarak Garantili İşler tarafından sunulan kampanyalarla birlikte doğum günü kampanyalarını tanımlayabilir. Bunun yanında dinamik raporlar arasında istediği finansalları seçerek kendi raporunu oluşturabilir.

  Premium pakete sahip KOBİ üye işyerleri aylık 14,90 TL ücret karşılığında “Standart” ve “Plus” pakette yer alan özelliklere ek olarak müşterileri ile ilgili demografik ciro raporu ve sektör rekabet analizi raporlarını alabilir. Ayrıca kendi seçimini yapabildiği, işyerine özel kampanyaları tanımlayabilir.

   

  *Bu hizmetten Garanti Bankası KOBİ müşterisi üye işyerleri ve bonus üye işyerleri faydalanabilecektir. Üye işyeri özelinde raporlara, ücretsiz olarak hizmete sunulan “Standart Paket” ile birlikte“ Plus Paket” ya da  “Premium Paket” satın alan müşteriler ulaşabilecektir. “Plus Paket” 9,90 TL, “Premium Paket”e ise 14,90 TL ücret karşılığı sahip olunabilir. “Plus” ve “Premium Paket” ilk 30 gün ücretsiz olup, deneme süresi sonunda herhangi bir paket satın alınmadığı durumda standart paket üyeliği ile devam edilecektir. Paket detayları için www.garantiliisler.com.tr

İlginizi çekebilir...

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

Garanti Nakit Yönetimi

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Size özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.

e-Vadeli

Hemen yüksek faizli E-Vadeli Hesap aç!

Hemen yüksek faizli E-Vadeli Hesap aç!