Otomotiv Yan SanayiDestek Paketi

Otomotiv Sektörüne Garanti Desteği

.

Garanti'den Otomotiv Yan Sanayi Destek Paketi 60 aya varan vadelerle kredi sunarak otomotiv yan sanayi sektörüne finansman sağlıyor. Kredi geri ödemelerini nakit akışının daha az olduğu ağustos- kasım döneminde ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksit ödeme yapma imkanı sağlayan Otomotiv Yan Sanayi Destek Paketi ile işletmenizin ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak çok daha kolay.

 

 • Krediler

  Esnek Ödemeli Krediler (TL/Döviz)

  Otomotiv sektöründe ödemelerin en az seviyede gerçekleştiği ağustos, eylül, ekim ve kasım aylarında ödeme yapmaksızın 60 aya kadar kredi kullanabilme imkanı ile ödemesiz aylar dışında aylık eşit taksitlerle yapılabilen ödemelerden oluşur. Böylece, nakit akışını 60 aya kadar planlayabilmenize imkan sağlar.

  Yatırım ve Destek Kredileri (TL/Döviz)

  Otomotiv Yan Sanayi üreticilerine 60 aya kadar vade imkanı tanıyan Ticari Krediler’in 3 farklı geri ödeme seçeneğinden size uygun olanı seçebilirsiniz:

  • Aylık eşit taksitler
  • 6 aya kadar ödemesiz, 7. aydan itibaren aylık eşit taksitlerle ödeme seçeneği
  • 6 ay ödemesiz seçeneğini tercih etmeyenler için 3'er aylık dilimlerde ödeme imkanı

  Ticari Krediler (TL/Döviz)

  Şirketinizin kısa vadeli nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik hazırlanmış ürünlerimiz olan Borçlu Cari Hesap, Spot Kredi ve İskonto Kredileri'nden yararlanabilirsiniz. Ayrıca 3 aya varan ödemesiz dönemleri içeren 60 ay vadeli eşit taksitli kredilerden faydalanabilirsiniz.

  KOBİ İhtiyaç Kredileri (TL/Döviz)

  60 aya varan vadelerle makine, işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanabilirsiniz.

  Teminat Mektupları

  Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti şubesinden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, Eximbank, güvence bedeli veya kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat'i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz. 

 • Hizmetler

  Avans Hesap

  Avans Hesap, çeklerinizi ve faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Avans Hesap, mevduat hesabınızda para olmasa dahi, ödemeleriniz için hazırdır.

  Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

  İşletmeniz için sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen Şirket Kredi Kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus, Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız.

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Otomotiv Yan Sanayi Destek Paketi’ne dahil olan POS'tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Avans Hesap ya da kredi kullanabilirsiniz.

  KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

  KOBİ'lere özel emeklilik planımız olan KEP ile Bireysel Emeklilik sistemine katılabilir, ailenizi ve çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

  • Flexi Emeklilik Paketi'ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %1,65 bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.

   

  • Diğer Hizmetlerimiz
  • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
  • Şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.
  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
  • Muhasebenizle uyumlu çalışacak çek entegrasyonu ve Logo Business.
  • Vergi, SSK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredilerinizde teminat kolaylığı.
  • İnternet Şubesi ve 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.

İlginizi çekebilir...

Grup Emeklilik

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

444Kobi

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.