Mobilya DestekPaketi

Mobilya Sektörünün Desteği Garanti’den!

.

Garanti, mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmaların sezon öncesi finansman ve işyeri/ ekipman ihtiyaçlarının finansmanı için Mobilya Sektör Paketi’ni geliştirdi. Mobilya Destek Paketi ile kredi geri ödemelerinizi, 60 aya varan vadelerle, nakit akışının daha az olduğu mayıs, haziran ve temmuz aylarında ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksit ödemeli olarak yapabilirsiniz. Mobilya sektöründe faaliyet gösteren kereste ve kaplama satıcıları, mobilya imalatçıları, mobilya sektöründe üretim yapan tedarikçi firmalar, ithalatçı ve ihracatçı firmalar Mobilya Destek Paketi’nden yararlanabilir.

 • Krediler

  Mobilya Sezonu Hazırlık Kredisi

  Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmaların sezon öncesinde gerçekleştirecekleri mal ve hammadde alımlarının kredilendirilmesine yönelik Mobilya Sezonu Hazırlık Kredisi 60 aya kadar vade seçeneği sunar. Kredi geri ödemeleri, sektörde nakit akışının daha az olduğu mart, nisan, mayıs, haziran aylarında ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksit ödemeli (4 aya kadar geri ödemesiz) olarak yapılabilir.

  Mobilya Yatırım Kredisi

  Mobilya sektöründe faaliyet gösteren tüm firmaların işyeri, ekipman yenileme ve yatırım ihtiyaçlarının kredilendirilmesine yöneliktir. 60 ay boyunca sektörde nakit akışının daha az olduğu mayıs, haziran, temmuz aylarında ödemesiz, geri kalan aylarda eşit taksit ödemeli (3 aya kadar geri ödemesiz) olarak geri ödenebilir.

  KOBİ İhtiyaç Kredileri (TL/Döviz)

  60 aya varan vadelerle makine, işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanılabilir.

  Teminat Mektupları

  Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti Şubesinden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, Eximbank, güvence bedeli veya kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat'i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz.

 • Hizmetler

  Avans Hesap

  Avans Hesap, çeklerinizi ve faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans çekebileceğiniz kredili bir mevduat hesabıdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Avans Hesap, mevduat hesabınızda para olmasa dahi ödemeleriniz için hazırdır.

  Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

  İşletmeniz için sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen Şirket Kredi Kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus,Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanabilirsiniz.

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Mobilya Destek Paketi’ne dahil olan POS'tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Avans Hesap ya da kredi kullanabilirsiniz.

  KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

  KOBİ'lere özel emeklilik planımız olan KEP ile Bireysel Emeklilik sistemine katılabilir, ailenizi ve çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

  • Flexi Emeklilik Paketi'ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %1,65 bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
  • Şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.
  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
  • Muhasebenizle uyumlu çalışacak çek entegrasyonu ve Logo Business.
  • Vergi, SSK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredilerinizde teminat kolaylığı.
  • İnternet Şubesi ve 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.

İlginizi çekebilir...

Grup Emeklilik

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

444Kobi

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.