Faydalı Araçlar

  Lojistik Sektör Paketi

  Genel

  Lojistik Sektörüne Garanti'den Büyük Destek

  .

  İşiniz taşıdıklarınızı zamanında yerine ulaştırmaksa, lojistik desteğiniz Garanti’de. Yeni karayolu taşıma kanunu ile şirketlerin almak zorunda olduğu yetki belgeleri ve eğitimler için kredi imkanları Lojistik Sektör Paketi’nde. Bu paketle nakit akışınıza uygun şekilde işinizi büyütüp, araçlarınızın daima yepyeni kalmasını sağlayacak kredilerden faydalanabilirsiniz.

  Deniz ya da kara taşımacılığı yapan firmalar, acenteler, gümrük komisyoncuları, broker'lar, kamyoncu ve kamyoncu kooperatifleri, lojistik ambarları, kargo şirketleri, dağıtım şirketleri, araba kiralama şirketleri, otobüs şirketleri, ev taşıma işi yapan şirketler için çok uygun koşullarda krediler Lojistik Sektör Paketi ile Garanti’de.

  En Yakın Şube 

  Krediler

  Krediler

  Krediler

  .

  Yetki Belgesi Kredisi

  Kara taşımacılığı yapıyorsanız, işinizin kapsamına göre ihtiyacınız olan yetki belgesi için Yetki Belgesi Kredisi* alabilirsiniz. Yetki Belgesi Kredisi’ni 36 aya kadar kullanabilir, teminat olarak sizin için en uygun teminat alternatifini seçebilir, aracınızı da teminat olarak gösterebilirsiniz.

  Eğitim Kredisi

  Ulaştırma Bakanlığı'nın yetki verdiği kurumlardan almak zorunda olduğunuz eğitimler için 12 ay vadeye kadar Eğitim Kredisi* kullanabilirsiniz.

  Lojistik Destek Kredisi

  Her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyacınız için 60 ay vadeli Lojistik Destek Kredisi alabilirsiniz.

  Araç Bakım Kredisi

  Araç Bakım Kredisi ile araç başına 10.000 TL'ye kadar olan periyodik araç bakım ücretlerini 12 ayda ödeyebilirsiniz.

  Nakliye Destek Kredisi

  Nakliye sektöründeki firmalar her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyacı için 60 ay vade ile Nakliye Destek Kredisi kullanabilirler.

  Ağır Vasıta Kredileri

  0 km- 5 yaşa kadar olan araçlar için 60 ay vadeye kadar Ağır Vasıta Kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik Garanti'nin araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel indirim ve faiz oranlarından yararlanırsınız.

  İşyeri Kredileri

  96 aya varan vadelerle, TL ya da dövize endeksli işyeri kredisi kullanarak yeni bir işyeri sahibi olabilir, hizmetlerinizi kirada değil, kendi tesislerinizde sunabilirsiniz.

  KOBİ İhtiyaç Kredileri (TL/ Döviz)

  60 aya varan vadelerle makine, işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanabilirsiniz.

  Teminat Mektupları

  Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti Şubesi'nden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, Eximbank, güvence bedeli veya kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat'i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz.

  *4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu, şirketlere yapacakları taşıma işinin kapsamına göre belirlenmiş yetki belgelerini ve çeşitli eğitimleri alma yükümlülüğü getirmiştir. 

  En Yakın Şube 

  Hizmetler

  Hizmetler

  Hizmetler

  .

  Hazır Hesap

   

  Hazır Hesap, çeklerinizi ve faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Hazır Hesap, mevduat hesabınızda para olmasa dahi, ödemeleriniz için hazırdır.

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Lojistik Destek Paketi’ne dahil olan POS'tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Hazır Hesap ya da kredi kullanabilirsiniz.

  Akaryakıt Yönetim Sistemi

  Şirketinize kayıtlı araçların benzin alımlarını Garanti'nin Akaryakıt Yönetim Sistemi(AYS) anlaşması olan şirketlerden gerçekleştirerek hem ödemelerinizi ve akaryakıt alımlarınızı kontrol altına alabilir, hem de sizin için sağlanan vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Ortak Kart / Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

  Tedarikçi ödemelerinizi Ortak Kart ile gerçekleştirebilir, şirketiniz için sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen Şirket Kredi Kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus,Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız.

  KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

  KOBİ'lere özel emeklilik planımız olan KEP ile Bireysel Emeklilik sistemine katılabilir, ailenizi ve çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

  • Katkı payı ödemelerinizi Bonus Card ile yapmanız durumunda hem % 1 bonus kazanır, hem de birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Flexi Emeklilik Paketi'ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %4 bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Diğer Hizmetlerimiz
  • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
  • Şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.
  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
  • Muhasebenizle uyumlu çalışacak çek entegrasyonu ve Logo Business.
  • Vergi, SSK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredilerinizde teminat kolaylığı.
  • İnternet Şubesi ve 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.

   

  En Yakın Şube 

  İlginizi çekebilir...

  Grup Emeklilik

  Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

  Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

  KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

  KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

  KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

  444Kobi

  KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.

  KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.