Kadın GirişimciDestek Paketi

Kadın Girişimcilere Tam Destek Garanti'den!

.

Türkiye ekonomisine katkıda bulunan kadın girişimciler! Nakit akışınıza uygun olarak üretim kapasitenizi ya da hizmet kalitenizi arttırmak istiyorsanız Garanti KOBİ Bankacılığında size özel Kadın Girişimci Destek Paketi var!
Size en yakın Garanti Şubesi'ne uğrayın, Kadın Girişimci Destek Paketi'nden yararlanmaya başlayın ve paketin size sağladığı avantajlar ile işinizi büyütün.

En yakın şubemize ulaşmak için tıklayın.

 • Krediler

  Kadın Girişimci Destek Kredileri

  Firmanızın her türlü ihtiyacına yönelik olarak, 60 aya varan vadelerle kadın girişimcilere özel faiz oranlı Kadın Girişimci Destek Kredisi’ni kullanabilirsiniz.

  İşyeri Kredisi

  Yeni işyeri alımlarında 96 ay vadeye kadar TL veya dövize endeksli olarak kullanabileceğiniz işyeri kredisi ile üretim yaptığınız tesisiniz kiralık değil, size ait olsun.

  Oto Kredisi

  60 aya varan vadelerle TL veya dövize endeksli olarak kullanabileceğiniz oto kredisi ile işyeriniz için en uygun otomobili daha kolay alabilirsiniz.

  Nakit Krediler

  Üretim süresi boyunca, işletme sermayesi ihtiyacınıza yönelik olarak kısa vadeli rotatif, spot ya da taksitli kredi imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Rotatif kredilerde dönem sonlarında kullandığınız gün kadar kredinin faizini ödersiniz. Spot kredilerde ise alacağınızı tahsil ettiğinizde ve sizin belirleyeceğiniz bir zamanda borcunuzu ödersiniz. Beklediğiniz tahsilatın tam tarihi belli değilse, erken kapama opsiyonlu spot kredi kullanabilirsiniz. Bu kredileri kefalet, ipotek karşılığı kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda alacaklarınızı temlik edebilir, alacaklarınız için aldığınız çek/ senet gibi teminatları kullanabilirsiniz.

  İhracatınız varsa, rotatif ve spot nakit kredileri ihracat alacaklarınızla aynı para birimi üzerinden kullanır, maliyetleriniz TL, gelirleriniz USD/ Euro ise kur değişiminden etkilenmezsiniz.

  Kadın Girişimcilere Özel KGF Kefalet Desteği

  Kadın girişimcilerin kredi kullanırken yaşadığı teminat sıkıntısına çözüm getirmek amacıyla, Kredi Garanti Fonu’yla (KGF) imzalanan“Garantili Kadın Girişimcilerin Kredilendirilmesine İlişkin Kefalet Desteği Protokolu” ile en fazla 1 yıldır faaliyet gösteren 40 yaşını aşmamış ya da 1 yılın üzerinde sürede faaliyet gösteren 50 yaşını aşmamış şahıs şirketleri ile en fazla 1 yıldır faaliyet gösteren 40 yaşını aşmamış ya da 1 yılın üzerinde sürede faaliyet gösteren 50 yaşını aşmamış, hisse oranı en az %51’i kadın ortağa ait olan işletmeler ihtiyaçları olan finansmana KGF desteğiyle ulaşabiliyorlar. Başvuru, garanti şubelerinden yapılabiliyor.

  Teminat Mektupları

  Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti Şubesi'nden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, ihale, Eximbank, güvence bedeli, kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat'i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmamasını sağlayabilirsiniz. 

 • Hizmetler

  Hazır Hesap

  Hazır Hesap, çeklerinizi ve faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Hazır Hesabınız mevduat hesabınızda para olmasa dahi her an ödemeleriniz için hazırdır.

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Kadın Girişimci Destek Paketi'ne dahil olan POS'tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatları gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Hazır Hesap veya kredi kullanabilirsiniz.

  Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

  İşletmeniz için sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen şirket kredi kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus, Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız.

  Dış Ticaret Hizmetleri

  Garanti'nin serbest bölge şubeleri dahil güçlü şube ağı ve yaygın muhabir bağlantıları sayesinde yurt dışına gönderilecek ya da yurt dışından beklenen para transferlerinizi hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Şubelerimizden ya da alternatif dağıtım kanallarından (Garanti Paramatik, Garanti İnternet ya da Alo Garanti) Garanti Bankası'nın uygun kurları ile döviz, efektif alış satış işlemleri yapabilirsiniz.

  İthalatınız veya ihracatınız; peşin, vesaik mukabili, mal mukabili, kabul kredili veya akreditifli olsun, mevzuat.garanti.com.tr ile hiçbir zaman dış ticaret işlemlerinizde mevzuattan geri kalmazsınız.

  KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

  KOBİ'lere özel emeklilik planımız olan KEP ile Bireysel Emeklilik sistemine katılabilir, ailenizi ve çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

  • Flexi Emeklilik Paketi'ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %1,65 bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
  • Şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.
  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
  • Kurumsal Garanti İnternet ve Garanti Cep
  • Vergi, SGK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.

İlginizi çekebilir...

KOBİ Kredisi

KOBİ'lerin Garantisi, KOBİ Kredisi!

KOBİ'lerin Garantisi, KOBİ Kredisi!

Hazır Hesap

Hesabınızda para olmasa bile hazır hesabınız var.

Hesabınızda para olmasa bile hazır hesabınız var.

444Kobi

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.

KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.