Faydalı Araçlar

  Eğitime Destek Paketi

  Genel

  Garanti’den Eğitime Destek

  .

  Okullar, dershaneler, kurslar, basımevleri, yayıncı, aracı, toptancı, bayi ya da dağıtımcı firmalar ile kitapevi ve kırtasiyeler için Garanti yepyeni bir Eğitime Destek Paketi hazırladı.

  Eğitime Destek Paketi ile işinizi nakit akışınıza uygun şekilde büyütür, ödemelerinizi ve tahsilatlarınızı düzenlemenize yardımcı olacak kolaylıklardan faydalanabilirsiniz.

  En Yakın Şube 

  Krediler

  Krediler

  Krediler

  .

  Eğitime Destek Kredisi

  Her türlü yatırım ve işletme sermayesi ihtiyacınız için 60 ay vadeli Eğitime Destek Kredisi alabilirsiniz. Eğitime Destek Kredisi'ni sezon öncesindeki kâğıt alımından tadilata kadar her türlü ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Alacağınız kredinin geri ödemelerini eylül ve şubat ayları arasında ya da sizin için en uygun dönemde yapabilirsiniz. Dilerseniz kısa vadeli ihtiyaçlarınız için alacaklarınızı teminat göstererek, nakit akışınıza uygun kısa vadeli kredilerden yararlanabilirsiniz.

  İşyeri Kredileri

  96 aya varan vadelerle, TL ya da dövize endeksli işyeri kredisi kullanarak yeni bir işyeri sahibi olabilir, hizmetlerinizi kirada değil kendi tesislerinizde sunabilirsiniz.

  Ticari Araç Kredileri

  Ticari Araç alımlarınızı sizin için en uygun vadelerde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti'nin araç satıcıları ile yaptığı anlaşmalarla, marka bazında, size özel indirim ve faiz oranlarından yararlanabilirsiniz

  KOBİ İhtiyaç Kredileri (TL/ Döviz)

  60 aya varan vadelerle makine, işyeri yenileme ve teknoloji geliştirme kredilerinden yararlanabilirsiniz.

  Teminat Mektupları

  Şirketinizin ihtiyacı olan TL veya döviz teminat mektuplarını, çalıştığınız şubenize talimat vererek istediğiniz Garanti Şubesi'nden teslim alabilirsiniz. Teminat mektuplarınızın konusu ister mal alımı, gümrük işlemleri, KDV, MEB ders kitapları ihalesi, Eximbank, güvence bedeli veya kira teminatı olsun, isterse muhatap geçici, kat'i teminat mektubu talebi olsun, şube ağımız sayesinde size en uygun şubemizden teminat mektuplarınızı teslim alabilir, üretiminizde aksaklık olmasını engellersiniz.

  En Yakın Şube 

  Hizmetler

  Hizmetler

  Hizmetler

  .

  Hazır Hesap

  Hazır Hesap, çeklerinizi ve faturalarınızı ödeyebileceğiniz, ayrıca nakit avans çekebileceğiniz bir kredili mevduat hesabıdır. Ay içerisinde sadece kullandığınız gün kadar kredinin faizi, bir sonraki ay hesabınızdan düşer. Ayrıca hesaba para yatırdığınız anda borcunuz otomatik olarak kapanır. Hazır Hesap, mevduat hesabınızda para olmasa dahi, ödemeleriniz için hazırdır.

  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz, satışlarınızı arttırabilmeniz için Eğitime Destek Paketi'ne dahil olan POS'tan yararlanabilirsiniz. POS ile Bonus Üye İşyeri olarak satışlarınızı arttırabilir, sanal POS ile internet üzerinden satışlarınıza ait tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sektörünüze uygun komisyon ya da bloke oranları ile çalışabilir, POS alacaklarınızı teminat göstererek daha uygun faiz oranı ile Hazır Hesap ya da kredi kullanabilirsiniz.

  Şirket Kredi Kartı ve Bonus Business

  İşletmeniz için sizin ve çalışanlarınızın yapacağı alışverişleri her kullanıcı için birbirinden bağımsız ve farklı limitler atayabilen Şirket Kredi Kartı ile kontrol altına alabilirsiniz. Şirket kredi kartınızı Bonus Business olarak tercih ederseniz şirket alışverişlerinizde bonus,Miles&Smiles kredi kartı olarak tercih ederseniz mil kazanırsınız.

  KOBİ Emeklilik Planı (KEP)

  KOBİ'lere özel emeklilik planımız olan KEP ile Bireysel Emeklilik sistemine katılabilir, ailenizi ve çalışanlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

  • Katkı payı ödemelerinizi Bonus Card ile yapmanız durumunda hem % 1 bonus kazanır, hem de birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Flexi Emeklilik Paketi'ni tercih etmeniz durumunda, yaptığınız her katkı payı ödemesi üzerinden %4 bonus kazanır, birikmiş bonuslarınızı Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarabilirsiniz.

  Akaryakıt Yönetim Sistemi

  Şirketinize kayıtlı araçların benzin alımlarını Garanti'nin Akaryakıt Yönetim Sistemi(AYS) anlaşması olan şirketlerden gerçekleştirerek hem ödemelerinizi ve akaryakıt alımlarınızı kontrol altına alabilir, hem de sizin için sağlanan vade avantajlarından yararlanabilirsiniz.

  Diğer Hizmetlerimiz

  • Garanti Factoring ve Garanti Leasing işbirliğiyle factoring-leasing.
  • Şirketiniz ya da şahsınız adına TL ya da döviz cinsinden çek karnesi.
  • Düzenli ödemeler ve faturalarınızın otomatik ödenmesi.
  • Muhasebenizle uyumlu çalışacak çek entegrasyonu ve Logo Business.
  • Vergi, SSK tahsilatı ve online Bağ-Kur ödemeleri.
  • Kambiyo işlemleri, döviz, efektif alış ve satış işlemleri.
  • Kredi Garanti Fonu işbirliği ile kredilerinizde teminat kolaylığı.
  • İnternet Şubesi ve 444 KOBİ- 444 5624’den detaylı bilgi ve yardım.

  En Yakın Şube 

  Faiz ve Ücretler

  *Satın alınacak taşıtın kaskosunu Eureko'dan yaptıran müşterilerimiz için TL Oto kredisi faiz oranında %0,05 puanlık indirim yapılacaktır.
  **Traktör kredilerinde, 3 veya 6 ayda bir ödemeli faiz oranı 2,15 ve yılda bir ödemeli faiz oranı 2,20'dir.
  ***İşyeri kredilerinde kredi tutarının %1'i kadar komisyon müşteriden tahsil edilir.
  ****Ekspertiz bedelinin %50'sine kadar (max. 250.000-USD) kullanılabilir
  ***** Sadece kullanım amaçlı kredilerde ve taşınmazın niteliğinin ofis, işyeri veya büro olduğu durumlarda dövize endeksli işyeri kredisi kullanılması mümkündür, gerçek kişilerin yatırım amaçlı işyeri alımları için dövize endeksli işyeri kredisi kullandırılamaz.

  İlginizi çekebilir...

  Grup Emeklilik

  Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

  Birikimleriniz değerlensin, emekliliğiniz refah içinde geçsin.

  KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

  KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

  KOBİ Kredisi, Garanti Cep/Garanti İnternet’te!

  444Kobi

  KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.

  KOBİ Danışma Hattı'ndan her konuda bilgi alabilirsiniz.