EczaneDestek Paketi

.

Garanti Eczane Destek Paketi ile eczacılarımız ücretsiz EFT/Havale işlemlerinden, nakit yönetimi ürünlerine, uygun kredi koşullarından yazarkasa POS avantajlarına kadar bir çok ürün fırsatından yararlanabilirler.

Eczane Destek Paketimiz ile;

 • Destek Kredisi
 • Karekodlu Çek (1 Adet)
 • Ayrıcalıklı Pos Hizmeti
 • Garanti Cep veya Garanti Internet üzerinden ücretsiz EFT/Havale
 • Hesap İşletim ücreti muafiyeti

Ürün ve hizmetlerden eczacılara özel faiz, komisyon ve fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz. *

Eczane Destek Paketi hakkında detaylı bilgi almak ve işlem yapmak için sizi en yakın Garanti şubesine bekliyoruz.

*Karekodlu Çek, Garanti Cep veya Garanti Internet üzerinden ücretsiz EFT/Havale ve hesap işletim ücreti muafiyeti avantajlarından yararlanmak için SGK alacaklarını bankamız da bulunan hesaplar üzerinden tahsil edilmesi için Otomatik Ödeme Talimatı verilmesi gerekmektedir.

 

 • Paket Avantajları

  Eczane Destek Kredisi

  Eczacıların her türlü nakit ve yatırım sermayesi ihtiyaçları için ticari taksitli Eczane Destek Kredisi’ni 100.000 TL’ye kadar 48 aya varan vadeler ile aylık eşit taksitli olarak %1,39 faiz oranı ile kullanabilirsiniz.**

  Kredi Türü  Kredi Tutarı (TL) Vade (AY) Faiz Oranı Taksit Tutarı (TL) Tahsis Ücreti (TL)* Tahsis Ücreti (TL) BSMV Dahil Sigorta ve Vergiler Dahil Ücretler Toplamı (TL) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) Geri Ödeme Tutarı(TL)
  Ticari Taksitli Kredi 25.000 24 1,39%

  1.242,24

  400 420 670 19,27 29.813,76
   Ticari Taksitli Kredi 25.000 36 1,39%

  897,73

  400 420 670 18,74 32.318,16
   Ticari Taksitli Kredi 50.000 24 1,39%

  2.484,48

  650 682,5 1182,5 18,94 59.627,51
   Ticari Taksitli Kredi 50.000 36 1,39% 1.795,45 650 682,5 1182,5 18,50 64.636,31


  *Tahsis ücretlerine BSMV dahil değildir.

  Ticari taksitli kredi kapsamında minimum 1 ay maksimum 48 ay vadeli olmak kaydıyla aylık eşit taksitli kredi kullanılabilir. Kredi için kredi alt limit 1.000 TL olup üst limit 100.000 TL’dir. Kredi ticari taksitli kredi olup, kredi başvurusunda belge talep edilebilecektir. Örnek ödeme planları aylık eşit taksitli kredi için oluşturulmuştur. Aylık eşit taksitli kredi seçeneklerinde aynı faiz ve vade oranları ile maliyetler farklılık gösterebilir. “Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı”, sigorta primi ve tahsis ücretinden oluşmaktadır. Sigorta primi yaşa ve teminata göre değişiklik gösterebilir. Kredi başvuruları, bankamızca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları, ücretler, talep edilen kredi tutarı ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Bankamız faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  Karekodlu Çek

  Eczacıların ticaret hayatında önemli bir yere sahip olan çeklere ilişkin işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından geliştirilen Karekodlu Çek Garanti’de! Karekodlu çek sayesinde çek hamilleri aldıkları çek yaprakları üzerindeki kare kodu akıllı cihazlarda bulunan Findeks uygulamasından okuttukları taktirde çekin keşidecisinin ödeme performansı hakkında özet çek raporu sayesinde detaylı bilgiye sahip olabilecekler.


  POS

  Nakit akışınızı düzenli ve kolay bir şekilde takip edebilmeniz için Eczane Destek Paketi'ne dahil olan avantajlı POS hizmetinden yararlanıp, Eczane Destek Paketinize özel olan %1,35 komisyon ya da 42 gün bloke oranları ile çalışabilirsiniz. %1,35 komisyon ya da 42 gün bloke oranlarından sadece yeni üye işyerleri yararlanabilecektir. ** ÖKC Pos hizmet bedeli 35 TL yerine 25 TL olarak eczacılarımıza sunulmaktadır.


  EFT/Havale İşlemleri

  Garanti Cep veya Garanti Internet sayesinde para transfer işlemleri artık daha kolay ve hızlı. Bankamızın aynı şubeleri içerisinde, şubelerimiz arasında veya diğer bankalara yapacak olduğunuz para transferi işlemleri Eczane Destek Paketi ile Garanti Cep veya Garanti Internet üzerinden yıl boyunca sınırsız ve ücretsizdir.

  **POS Takas komisyon oranları ve kredi faiz oranları piyasa şartları ile POS takas maliyetine bağlı olup, duyurulan oranlar değişebilir. Ürün başvuru ve kullanımı sırasında iletilen güncel oranlar geçerli olacaktır.

 • Kampanya Detayları
  • Eczane Destek Paketi 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Eczane Destek Paketinden Garanti Bankası KOBİ Bankacılığı müşterisi olmak şartı ile yararlanılabilir.
  • Karekodlu çek, hesap işletim ücreti muafiyeti, Garanti Internet veya Garanti Cep üzerinden ücretsiz EFT/Havale işlemleri ayrıcalıklardan yararlanabilmek için SGK alacaklarının Bankamızda bulunan hesaplar üzerinden tahsil edilmesi gerekmektedir.
  • 1 adet ücretsiz karekodlu çek avantajına vergi ücreti dahil değildir.
  • Yeni nesil ödeme kaydedici cihaz, yazar kasa olarak bilinen klasik ödeme kaydedici cihazlar ile alışverişlerde bankacılık kartları için kullanılan POS cihazlarının hizmet bedeli 25 TL’dir.
  • Yurtdışı TL/Döviz gönderimleri ile yurtiçi diğer bankalara döviz gönderimleri tarife kapsamı dışındadır.Avantajlı ürünlerin iptal edilmesi halinde ücret iadesi yapılmaz. Avantajlı ürünler kullanıcı isteği ile iptal edildiğinde kullanılmamış avantajlar tahsilat dönemi sonuna kadar geçerliliğini korur.
  • Eczane Destek Paketi kapsamındaki avantaj adetlerini aşan işlemler Bankamız standart ücret tarifesi üzerinden gerçekleştirilir.
  • Kullanılmayan avantajlar sonraki döneme devredilemez, sadece tahsilatın yapıldığı tarife döneminde kullanılabilir.
  • Garanti Bankası herhangi bir anda paket süresini, şartlarını, içeriğini değiştirebilir, güncelleyebilir ve paketi sona erdirebilir. İlgili değişiklik ilk yenileme döneminden itibaren geçerli olur.
  • Garanti Bankası paket içeriğini ve şartlarını değiştirebilir. Değişiklik yapıldığı tarihten itibaren geçerli olur.
  • Kredi kullandırımı abonelerin gerekli kredi şart ve koşullarını taşımaları ve gerekli bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak Garanti Bankası’na ibraz etmeleri ve gerekli kredi sözleşmesi ve eklerini imzalamasına bağlıdır. Kredi ödemesi aylık eşit taksitli olup kredi alt limiti 1.000 TL, üst limit 100.000 TL’dir. Kampanya kapsamında sadece ticari taksitli kredi kullanılacak olup bireysel amaçlı kredi kullanımı yapılmayacaktır. İlgili kampanyadan bir müşteri sadece bir kez faydalanabilir. Kredi başvuruları, Garanti Bankası’nca yapılacak nihai değerlendirme sonucu herhangi bir olumsuz duruma rastlanmaması kaydıyla kesin onaya dönüştürülecektir. Faiz oranları ve ücretler, talep edilen kredi tutarına ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Garanti Bankası faiz oranını, ücret tutarlarını, vadeyi, kampanya tarihlerini ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. **
  • Kampanya paketindeki haklar sadece Garanti Cep/Garanti İnternet kanallarından yapılacak havale ve eft işlemleri ile sınırlıdır. Bu avantajlar herhangi başka bir kanaldan veya başka bir işlem için kullanılamaz.
   Düzenli ödeme, toplu ödeme, Western Union işlemleri, kredi kartından yapılan para transferi işlemleri, geç Havale/EFT talimat ve işlem ücretleri kampanya kapsamı dışındadır.

   

İlginizi çekebilir...