Garanti Cep ya da İnternet’ten işleminizi yapın, Little Caesars’da Garanti menülerine özel indirim kazanın!

.

30 Nisan – 24 Mayıs 2018 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten fatura ödeme veya para transferi işlemi gerçekleştirin, Little Caesars şubelerinde Gel/Al siparişlerde, telefonla siparişlerde ve Littlecaesars.com.tr’de geçerli Garanti Menülerinde indirim kazanın!

İndirimi nasıl kazanabilirsiniz?

Garanti Cep veya Garanti İnternet’ten fatura ödeme veya para transferi işlemlerinden herhangi birini yaptığınızda indirim kodu cep telefonunuza SMS ile iletilecektir. İndirim kodunuza dilediğiniz zaman Garanti Cep veya Garanti İnternet’teki “Kampanyalar” alanından ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan nasıl faydalanabilirsiniz?

Garanti tarafından gönderilecek kodlar  Littlecaesars.com.tr’de ilgili kod alanına girerek, telefonda yetkiliye veya Little Caesars restoranında ilgili yetkiliye söyleyerek kampanyadan faydalanılabilir.

İndirim kodunu ne zamana kadar kullanabilirsiniz?

İndirim kodu 31 Mayıs 2018 tarihine kadar Little Caesars şubelerinde Gel/Al siparişlerde, telefonla siparişlerde ve Littlecaesars.com.tr ’de adresinde geçerlidir.

 

 

 • Kampanya Detayları
  • 30 Nisan – 24 Mayıs 2018 tarihleri arasında Garanti Cep ya da İnternet’ten fatura ödeme veya para transferi işlemi yapan bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.
  • İlgili kampanya, Little Caesars şubelerinde Gel/Al siparişlerde, telefonla siparişlerde ve Littlecaesars.com.tr’de geçerli Garanti Menü’lerinde indirim fırsatı sunar.
  • Garanti Menü 1:  1 Orta boy parti pizza,  patates, 1 lt içecek’ten oluşur. Garanti Menü 2: 1 Büyük boy nefis kenarlı Klasik veya Ekstra  pizza ve 1 lt içecekten oluşmaktadır.
  • Garanti Menü 1 fiyatı 24,9 TL, Garanti Menü 2 fiyatı ise 36,9 TL’dir.
  • Kampanya dönemi içinde 1 kişi en fazla 1 indirim kodu kazanabilir. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
  • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
  • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.
  • Little Caesars gönderim alanları sınırlıdır. Şubenin minimum sipariş miktarı kuralı uygulanır.
  • Kişiye özel üretilen kodlar, en geç 31 Mayıs 2018 tarihine ve saat; 23:59’a kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
  • İndirim tarifelerinden yararlanılması, ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi T. Garanti Bankası A.Ş. sorumluluğunda değildir.Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Little Caesars ve T. Garanti Bankası A.Ş’da saklıdır.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

EFT

Garanti İnternet EFT limit ve saatleri.

Garanti İnternet EFT limit ve saatleri.

Garanti İnternet /Cep

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.