MTV Ödemesine Digiturk Taraftar Paketi Sadece 199 TL!
.

1 Temmuz-10 Ağustos 2015 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini garanti.com.tr Hızlı Ödemeler alanından, İnternet Şubesi, Cep Şubesi, Paramatikler (kartlı-kartsız menü) ve 444 0 333 Alo Garanti’den yapanlara Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi sadece 199 TL!

Hemen İnternet Şubesi, Ödemeler menüsü Devlet/Vergi adımı veya Cep Şubesi IOS ve Android uygulamalarından Bankacılık İşlemleri menüsü Ödemeler adımı ile hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, 199 TL’ye Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi fırsatını kaçırmayın!

Garanti.com.tr, İnternet Şubesi, Cep Şubesi veya 444 0 333 Alo Garanti’den kredi kartı ile yapacağınız ödemeleri 3 taksit seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

    

 • Kampanya Detayları
  • 1 Temmuz-10 Ağustos 2015 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini İnternet Şubesi, Cep Şubesi, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti veya Paramatikler'den (kartlı-kartız menü) yapan müşterilerimiz Digiturk Play Süper Lig Sezonluk Paket (Standart Kalite) ürününü 259 TL’ye, Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi (Standart Kalite) ürününü Galatasaray, Fenerbahçe, ya da Beşiktaş için 199 TL’ye ve Digiturk Play Süper Lig Taraftar Paketi (Standart Kalite) ürününü Trabzonspor için 159 TL’ye satın alabilecek. Üstelik İnternet ve Cep Şubesi’ne artık müşteri numarasına ihtiyaç duymadan sadece T.C Kimlik numarası ve parola ile giriş yapabilirsiniz.
  • İnternet Şubesi, Cep Şubesi ve 444 0 333 Alo Garanti’den kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemelerinde 3’e varan taksit seçeneği sunulacaktır. Garanti.com.tr Hızlı Ödemeler alanından yapılacak olan ödemelerde 3 taksit uygulanacak olup, Paramatikler’den yapılan MTV ödemelerinde taksit imkanı bulunmamaktadır.
  • Kampanya indirim kodları, MTV ödemesinin ardından en geç 10 Ağustos 2015 tarihine kadar kısa mesaj ile gönderilecektir. Kampanyadan yararlanmak için Digiturk Play sayfasını ziyaret edip, tercih edilen paketin ürün sayfası ziyaret edildikten sonra "Promosyon Kodu ile Satın Al" butonuna basarak, iletilen promosyon kodunun girişi yapılmalı ve ardından üyelik işlemleri tamamlanmalıdır.
  • Kişiye özel üretilen kampanya kodları, en geç  11 Ağustos 2015 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 adet indirim kodu kazanabilir ve kullanabilir.
  • Kampanya kodları sadece Digiturk Play Süper Lig Sezonluk Paket (Standart Kalite), Digiturk Play Süper Lig Galatasaray Taraftar Paketi (Standart Kalite), Digiturk Play Süper Lig Fenerbahçe Taraftar Paketi (Standart Kalite), Digiturk Play Süper Lig Beşiktaş Taraftar Paketi (Standart Kalite) ve Digiturk Play Süper Lig Trabzonspor Taraftar Paketi (Standart Kalite) ürünlerinde geçerli olacaktır.
  • Kampanya kodunu kullanabilmek için Digiturk Play’e üye olunması gereklidir. Ücretsiz üyelik işlemi sırasında kimlik bilgilerinin girilmesi gereklidir. Bu bilgiler Digiturk tarafında saklı tutulmaktadır.
  • İndirim kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
  • Digiturk Play içeriklerine ulaşabilmek için internet bağlantısı gereklidir.
  • Digiturk  ve Garanti Bankası, gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, AMEX, Bonus AMEX, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, Amex Business, Şeker Bonus, ING Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus ve Tekstilbank Bonus sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya tabi Digiturk Play servisi sadece yurtiçinde kullanılabilecektir.
  • Bu kampanyadan 18 yaşından küçükler yararlanamaz.

İlginizi çekebilir...

Western Union

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Uluslararası para alma/gönderme işlemlerinizi tek tıkla yapın.

Geç EFT

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

EFT saatinizi ileri almayı unutmayın.

Garanti İnternet /Cep

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.

Parolanızı anında alın, işlemlerinizi dilediğiniz yerden yapın.