Faydalı Araçlar

  Biniciliğe Masters Desteği

  Garanti'nin Biniciliğe Destek ProjeleriGaranti'nin Biniciliğe Destek Projeleri

  Garanti Masters, Binicilik sporunu destekliyor.

  Binicilik sporunun doğasındaki disiplin ve estetiğin, hizmet anlayışıyla bire bir örtüştüğüne inanan Garanti Masters Özel Bankacılık, bu kapsamda 2005 yılından bu yana, çeşitli binicilik yarışma ve etkinliklerinin sponsorluğunu üstleniyor. Kurum ayrıca, 2008 yılı itibarıyla, Türkiye Binicilik Federasyonu'nun resmi sponsoru konumunda bulunuyor.

  Garanti Masters Özel Bankacılık, Türkiye'de son yıllarda hızlı bir gelişme gösteren binicilik sporunun gençler arasında yaygınlaşmasını sağlamak, layık olduğu uluslararası başarı seviyesine ve seyirci potansiyeline ulaştırmak amacıyla, Binicilik Federasyonu'yla tam bir uyum içinde faaliyetlerini sürdürüyor. 2005 yılından bu yana Cumhuriyet Kupası'nın, 2007 yılından bu yana ise biniciliğin en prestijli yarışması Atatürk Kupası'nın sponsorluğunu üstlenen Garanti Masters, ayrıca tüm Binicilik Milli Takımları'nı da destekliyor.

  Yarışlardan duyurular...

  Genç Milli Binicilik Takımı, 1 - 5 Temmuz 2009 tarihleri arasında Hollanda'da düzenlenen Avrupa Gençler ve Genç Yetişkinler Şampiyonası'na katıldı. Binicilerimizden Derin Demirsoy gençler kategorisinde, Çağrı Başel ise genç yetişkinler kategorisinde finale kalma başarısını gösterdi.

  5 biniciden oluşan Yıldız Milli Takım da, 23 - 26 Temmuz 2009 tarihlerinde Belçika'da gerçekleştirilen Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil etti. Türkiye şampiyonada 4. sırayı alarak, önemli bir başarıya imza attı.

  Milli takım faaliyetleri kapsamında ayrıca; 22-23 Ağustos 2009 tarihlerinde Bulgaristan'da At Terbiyesi Balkan Şampiyonası, 25 - 30 Ağustos 2009 tarihlerinde İngiltere'de Avrupa Ustalar Şampiyonası ve 5-6 Eylül 2009 tarihlerinde ise Yunanistan'da Engel Atlama Balkan Şampiyonası düzenlendi.

  Garanti Masters'ın son 3 yıldır sponsoru olduğu,  Türkiye'de biniciliğin en prestijli yarışması olarak kabul edilen 44. Atatürk Kupası, bu yıl 22 - 23 Ağustos 2009 tarihlerinde İstanbul Maslak Binicilik Tesisleri'nde gerçekleştirildi. Garanti Masters Özel bankacılık ayrıca, bu yıl 11-13 Eylül tarihleri arasında SIEC'de yapılacak 36. Balkan Engel Atlama Şampiyonası'na ilk kez sponsor oldu.