Kurumsal Sorumluluk

  Toplum ve çevreye yarattığımız değeri arttırmak için çalışıyoruzToplum ve çevreye yarattığımız değeri arttırmak için çalışıyoruz

  Garanti Bankası, kurumsal sorumluluk kapsamında yürüttüğü sistematik ve uzun soluklu çalışmalarını, sürdürülebilirlik anlayışının temel bileşeni olarak kabul ediyor.

  Topluma ve sosyal paydaşlarına kattığı değerin önemli bir bölümünü ürettiği çalışmalar; eğitimden kültür ve kültürel mirasa, engelli dostu bankacılıktan kadın girişimciliğine kadar farklı alanlarda hayat buluyor.

  Garanti Bankası, ülkemize, topluma ve bireylere sağlanan katma değere verdiği önemle, ülkenin ve toplumun ihtiyaçlarını sürekli izliyor, kurumsal sorumluluk çalışmalarını bu doğrultuda geliştiriyor.

  Kurumsal sorumluluk bilinciyle yürüttüğü topluma yönelik faaliyetlerle, çalışanları dahil tüm sosyal paydaşlarının gurur duyduğu bir kurum olmayı hedefliyor. Sorumlu bankacılık ilkelerini benimseyerek, bankanın ana iş alanlarıyla stratejik açıdan uyumlu olarak çalışmalarını devam ettiriyor.

  Sürdürülebilir ekonomik büyümeye ve gelişmeye odaklanıyor, çalışmalarının sonuçlarını ve etkilerini ölçmeyi, etkisini artırmayı ve iyileştirmeyi hedefliyor.

  Etkinlikler

  Garanti desteği ile düzenlenen etkinliklere katılın.

  Etkinlik ara

  Yardımcı bilgiler