ÖDÜLLERİMİZ

Stevie Ödülleri’nde iki kategoride başarı!

Garanti uygulamaları üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde yükleme yapabileceğiniz Kentkart” geliştirmesiyle, Stevie International Business değerlendirmesinde “Bronz Stevie’ye layık görüldük. Finansal Servisler’de ise “Müşteri İnovasyonu” kategorisinde “Free Speech” ile Bronz Stevie ödülünü de kazandık.

 

Garanti Cep’e “Büyük Onur”!

5.9 milyon müşterimizin pek çok bankacılık işlemini rahatlıkla yapmasını sağlayan Garanti Cep, The Webby Awards tarafından “Mobil Siteler & Uygulamalar: Finansal Servisler/Bankacılık” kategorisinde Onur Ödülü’ne layık görüldü.

Garanti Cep bronz sertifikayı kaptı!

Hayatınızı kolaylaştıran uygulama Garanti Cep ile Sosyal Medya Türkiye Jüri Ödülleri’nin “Dijital Özel-Mobil Uygulama” kategorisinde Bronz Sertifika’nın sahibi olduk.

Forrester’dan Garanti Cep’e ödül!

Garanti Cep ile dünyanın önde gelen bağımsız araştırma şirketlerinden Forrester’ın yaptığı değerlendirmede iki ödülün sahibi olduk. Kullanıcılarımıza 7/24 işlem yapabilme imkanı tanıyan uygulamamızla beraber Mobil İşlevsellik Değerlendirmesi’nde, “Avrupa’da Kullanıcı Deneyimi” dalında birincilik alırken, “Genel Mobil” kategorisinde ise ikincilik ödülünün sahibi olduk.

 

Communicator Ödülleri’ni topladık!

Garanti Cep ve Garanti.com.tr ile Communicator Ödülleri’nde tam 10 dalda ödül kazanarak, Garanti Cep ile “Kullanıcı Deneyimi” ve “Genel Finans” kategorilerinde Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldük.

En İyi Bankacılık Uygulaması!

Stevie International Business’ın her sene yaptığı değerlendirmeye göre Garanti Cep “Finansal Servisler & Bankacılık” kategorisinde en iyi bankacılık uygulaması olarak “Gold Stevie” ödülünün sahibi olmayı başardı.

Global Finance Ödülleri’nde 5 ödül!

Global Finance Ödülleri’nde “Türkiye’nin En İyi Dijital Bankası”, “En İyi Web Sitesi: Garanti.com.tr”, “En İyi Entegre Bireysel Banka Sitesi: Garanti.com.tr”, “En İyi Mobil Bankacılık: Garanti Cep” ve “En İyi Sosyal Medya Pazarlama ve Servisi” kategorilerinde birinci olmayı başardık.