Sosyal İmkanlar

Başarı hikayeni Garanti'de yaz. Fark yarat, fark at!Başarı hikayeni Garanti'de yaz. Fark yarat, fark at!

Garanti, çalışanlarının her zaman yanındadır...

 • Tüm Garanti Bankası çalışanlarına doğum günlerinde bu mutlu günlerini paylaşabilmek amacıyla hediyeler gönderilmektedir.
 • Her yılın son haftasında "Yılbaşı Kutlamaları" kapsamında tüm çalışanlarımızın katıldığı kokteyller organize edilmektedir. Şubelerimizde de aynı yaklaşımla ortak kutlamalar yapılması sağlanmaktadır.
 • Banka çalışanlarının çalışma ortamı dışında sosyal olarak bir araya gelmeleri amacıyla "Hobi Kulüpleri" faaliyetleri aktif olarak devam etmektedir; Fotoğrafçılık Kulübü, Sualtı Sporları Kulübü, Doğa Sporları Kulübü, Tiyatro, Trekking, Yelken, Sinema, Koşu, Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği Kulübü mevcut kulüplerimizdir.
 • Garanti Bankası çalışanlarının yararlanması amacıyla, ürünlerinde ya da hizmetlerinde indirim uygulayan firmalar ile anlaşmalar yapılmakta ve bu anlaşmalar intranette çalışanlarla paylaşılmaktadır. 
 • Her ay Türkiye'nin çeşitli illerinde yapılan sosyal aktivitelere bilet rezervasyonu yapılmakta ve indirimli olan bu fiyatlar çalışanlara duyurulmaktadır. Bu aktiviteler sinema, konser, tiyatro, gezi kategorilerinde yapılmaktadır.
 • Zincirlikuyu Genel Müdürlük Binasında öğle yemeği tatillerinde sağlık, eğitim, çocuk bakımı, sosyal konular vb. konularda seminerler düzenlenmektedir.
 • Genel Müdürlük Binalarımızdaki Kuaför, lostra ve kuru temizleme hizmetlerinden çok uygun fiyatlarla faydalanabilmektedirler
 • Genel Müdürlük binalarındaki kapsamlı spor salonları mevcuttur ve çalışanlar eğitimli spor antrenörleri ile çalışma imkanı bulurlar.
 • Çalışanların iş ve iş dışı yaşamda daha sağlıklı bireyler olma taleplerine kayıtsız kalmayan Garanti Bankası, sağlıklı yaşam, diyet, iyi bir ruh hali ve egzersiz tüyoları içeren sağlıklı yaşam uygulaması “İyilik Sağlık’ı ” hayata geçirdi. Tüm banka çalışanlarının kullanımına sunulan ücretsiz İyilik Sağlık uygulaması, “İyi Egzersiz”, “İyi Beslenme”, “İyilik Hali” ve “Diyetkolik.com” adlı 4 farklı başlık altında hizmet veriyor. Formunu korumak ve sağlıklı yaşamak isteyen Garanti Bankası çalışanları, sektörde ilk kez gerçekleştirilen uygulamaya mobil cihazlarının yanı sıra (Android ve iPhone) iPad üzerinden de erişebiliyor.

 

 

 

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Mülakatlarda adaylardan ne bekleniyor?

  Değişime açık olmak, müşteri odaklılık, iletişim, işbirliği ile çalışmak Garanti Bankası çalışma kültürünün olmazsa olmazları arasında. Detaylı bilgi

 • Mülakat aşamasında başarısız oldum. Tekrar aynı sürece katılabilir miyim?

  Mülakat sürecinde başarısız olan adayları tekrar aynı pozisyonlar için değerlendirmiyoruz. Detaylı bilgi

 • Kimler başvurabiliyor?

  İlanlarımızda belirtilen kriterlere uygun olan tüm adaylarımız başvuruda bulunarak süreçlerimize dahil olabilir. Detaylı bilgi

 • Ağırlıklı olarak hangi pozisyonlar için alım yapılıyor?

  Alımlarımızın yaklaşık %80’ini yeni mezunlar oluşturuyor. Müşteri Danışmanı, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Operasyon Asistanı alımlarımız yıl boyu; Müşteri Hizmetleri Temsilcisi/Müşteri İlişkileri Yetkilisi ve Genel Müdürlük birimlerimiz için Müfettiş Yardımcısı ve Genel Müdürlük Yetkili alımlarımız ise her yıl 1 kez gerçekleştiriliyor. Bunun dışında Genel Müdürlük ve şube müdürlüklerimiz için gerçekleştirdiğimiz bankacılık alanında deneyimli adaylarımız için alımlarımız da yıl boyu sürmektedir. Detaylı bilgi