Garanti'li Kariyer Üyeliği

Başarı hikayeni Garanti'de yaz. Fark yarat, fark at!Başarı hikayeni Garanti'de yaz. Fark yarat, fark at!

Özgeçmiş Oluşturmak

Üye Kaydı

Garanti'li Kariyer'e üye olmak için Kişisel Bilgilerinizi (İsim-Soyadı, E-posta adresi, Cinsiyet, Doğum Tarihi ve Yeri) sunmanız gerekmektedir. Kişisel Bilgilerin Üye tarafından doğru ve eksiksiz verilmiş olduğu varsayılır. Bu sitede vereceğiniz bilgilerin; yanıltıcı olmayan, başkalarına zarar vermeyen, ırk ayrımcılığı içermeyen, pornografik ve gayri ahlaki içerik taşımayan, başkalarının haklarına ve bunların gizliliğine saygılı nitelikte olması gerekmektedir.

Üye, kayıt sonrasında kendisine iletilen Parola'yı saklı tutmakla yükümlüdür. Bu kuralın ihlali nedeni ile üçüncü kişilerin verdiği herhangi bir zarardan Garanti'li Kariyer sorumlu tutulamaz. Garanti'li Kariyer belirlemiş olduğunuz Parola'yı, sitenin güvenliğini sağlamak üzere değiştirme hakkını saklı tutar. Garanti'li Kariyer, sitede yer alan bilgilerinize teknik ya da iş amaçlı nedenlerle erişim hakkına sahiptir.

Üye, kayıt silme fonksiyonunu kullanarak, sistemde kaydını iptal edebilir. Üyelik iptali ile birlikte, sisteme kayıtlı tüm bilgileriniz silinecektir.

Üye Bilgilerinin Gizliliği

Garanti'li Kariyer, üye bilgilerini gizli tutar. Üye'nin onayı olmadan Garanti Bankası ve Garanti iştirakleri dışındaki kurumlara hiçbir bilgi iletilmez. Yalnızca Garanti'li Kariyer'i bağlayıcı bir yasal gereklilik sözkonusu olduğunda bu bilgiler açıklanabilir.

Özgeçmiş Bilgileri

Garanti'li Kariyer, üyenin sağladığı özgeçmiş bilgilerini sadece uygun olan kadrolar için yönlendirmek üzere kullanır. Garanti'li Kariyer, üye'ye iş bulma taahhüdünde bulunmaz.

Garanti'li Kariyer'e kaydedilen özgeçmiş bilgilerinin doğruluğundan ve güncelliğinden üye sorumludur.

Kopyalama

Garanti'li Kariyer sitesinin tasarımında kullanılan yazılım kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Garanti'li Kariyer üzerinde yer alan yazı, resim, fotoğraf, makale, çeviri, vb. materyaller izinsiz kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bilgisayarlara yüklenemez, postalanamaz, dağıtılamaz. Diğer bir internet sitesinden Garanti'li Kariyer'e izinsiz link verilemez.

Kullanım

Garanti'li Kariyer 18 yaşından büyük kişilerin kullanımına açıktır.

Garanti'li Kariyer, sayfa içerisinde kullanıcıların girdiği bilgi ve içeriklerden sorumlu tutulamaz.

Garanti'li Kariyer, sitenin virüs riskine karşı sorumluluk kabul etmemektedir. Sitenin kullanımında kullanıcı tarafında kaynaklanacak hata ve arızalara karşı sorumluluk kabul edilmemektedir.

Garanti'li Kariyer üyelik koşullarında değişiklik yapabilme hakkı saklıdır. Bu değişiklikler bu bölümde yer alacaktır.

Garanti'li Kariyer, önceden haber vermeksizin, Üye'nin Garanti'li Kariyer adresine erişim hakkını iptal etme hakkını saklı tutar.

Yardım ve ÖnerilerYardım ve Öneriler

 • Mülakatlarda adaylardan ne bekleniyor?

  Değişime açık olmak, müşteri odaklılık, iletişim, işbirliği ile çalışmak Garanti Bankası çalışma kültürünün olmazsa olmazları arasında. Detaylı bilgi

 • Mülakat aşamasında başarısız oldum. Tekrar aynı sürece katılabilir miyim?

  Mülakat sürecinde başarısız olan adayları tekrar aynı pozisyonlar için değerlendirmiyoruz. Detaylı bilgi

 • Kimler başvurabiliyor?

  İlanlarımızda belirtilen kriterlere uygun olan tüm adaylarımız başvuruda bulunarak süreçlerimize dahil olabilir. Detaylı bilgi

 • Ağırlıklı olarak hangi pozisyonlar için alım yapılıyor?

  Alımlarımızın yaklaşık %80’ini yeni mezunlar oluşturuyor. Müşteri Danışmanı, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Operasyon Asistanı alımlarımız yıl boyu; Müşteri Hizmetleri Temsilcisi/Müşteri İlişkileri Yetkilisi ve Genel Müdürlük birimlerimiz için Müfettiş Yardımcısı ve Genel Müdürlük Yetkili alımlarımız ise her yıl 1 kez gerçekleştiriliyor. Bunun dışında Genel Müdürlük ve şube müdürlüklerimiz için gerçekleştirdiğimiz bankacılık alanında deneyimli adaylarımız için alımlarımız da yıl boyu sürmektedir. Detaylı bilgi