Hoş geldin Ugi

Yeni İletişim Platformumuz
.

Yeni iletişim platformumuzu, birbirinden uzak gibi görünen fakat birlikte geliştiklerinde anlam yaratan iki değer olan teknoloji ve insani değerler üzerine konumlandırdık. Garanti Bankası olarak, ancak bu iki değerin birbirinden beslenerek şekillendiğinde iyi bir geleceğe doğru yol alacağımıza inanıyoruz.

Yeni iletişim platformumuz, Garanti’nin yenilikçi ve teknolojideki öncü rolüne dikkat çekiyor, her zaman müşterisinin yanında olduğunu ve onlara finansal ihtiyaçlarında yalnız olmadıklarını hissettirmeyi amaçlıyor.

20 yıl önce bankacılık ihtiyaçları için şubelere giderken, hayatımıza çağrı merkezleri girdi. Sonra internet geldi ve internet aracılığıyla bankayla ilişki kuruldu. Bunu geçtiğimiz yıllarda cebe gelen internet ile Cep Şubesi takip etti. Bugünlerde artık Garanti’de, cep telefonuyla sesle paranızı yönetmeniz bile mümkün. Gelecekte yapay zeka sayesinde daha pek çok yeni bankacılık hizmetinin hayatımızda yeri olacağını öngörebiliyoruz.

Tam da bu öngörünün bir yansıması olarak iletişim platformumuzda sizlere tanıştırdığımız yeni kahramanımız Ugi, Garanti’nin DNA’sında olan teknolojiyi ve yenilikçiliği yansıtıyor. Ugi, hayatın içine karışarak insanlara kulak kabartıyor, finansal konularda ihtiyaçları olanları anlayarak Garanti’nin onlara uygun çözümlerini sunuyor.

İletişim platformumuzun müziğini buradan tıklayarak indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir...

e-Vadeli Hesap

Garanti İnternet'e özel faiz ile vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın.

e-Vadeli Hesap

Altın Hesabı

İster kredi kartınızdan ister Vadesiz TL Hesabı'nızdan altın biriktirin.

Altın Hesabı

Hazine Bonosu / Devlet Tahvili

Yatırımlarınızı devlet garantisiyle değerlendirin.

Hazine Bonosu / Devlet Tahvili