ÖnemliGelişmeler

Önemli GelişmelerGaranti ve bankacılık ile ilgili tüm gelişmeler

Yatırımın yeni aracı Şubesiz Likit Fon!

Likit fona yatırım yapmayı seven ve bankacılık işlemlerinde de dijital kanalları tercih edenler için yeni yatırım aracınız Şubesiz Likit Fon!

Sadece İnternet Şubesi, wap.garanti.com.tr, Alo Garanti ve Paramatikler’e özel Şubesiz Likit Fon ile paranıza dilediğiniz zaman ulaşabilir ve özgürce alım satım yaparak paranıza değer katabilirsiniz.
Düşük risk profiline sahip olan O/N repo ve kısa vadeli bono piyasası yatırımcısı için alternatif yatırım aracı niteliğinde olan Şubesiz Likit Fon ile anapara değerinin korunarak pozitif getiri sağlanması hedeflenir. Düşük risk seviyesine sahip, istikrarlı ve düzenli getiri hedefleyen likit kalmak ve  birikimlerini kısa vadeli enstrümanlarda değerlendirmek isteyen yatırımcılar için uygundur.

Halka arz taleplerinizi İnternet Şubesi Yatırımlar menüsü Fon adımı Fon Halka Arz seçeneğinden hemen yapabilirsiniz. 

İnternet Şubesi'ne giriş yapmak için tıklayın. 

İnternet/Cep şubesi parolanız yoksa hemen alabilirsiniz.

 

Fonun ünvanı T. Garanti  Bankası A.Ş. B Tipi Şubesiz Likit Fonu
Halka Arz Dönemi 13-15 Şubat 2013
Talep Toplama İşlem Saateri Talep toplama dönemi içerisinde alım talepleri yalnızca Garanti Bankası İnternet şubesi üzerinden 09:00-17:00 saatleri arasında yapılabilecektir.
Yatırım Dönemi Süresiz
Fon Yönetim Ücreti Yıllık %1,1
Vergi %10 Stopaj

Fon alım satım esasları  

Fon Alış işlemleri Şubesiz Bankacılık kanallarından iş günlerinde 00:00-16:00 ile 18:00-24:00 saatleri arasında yapılabilecektir. İş günleri 00:00-16:00 saatleri arasında o gün için geçerli olan fiyattan, iş günleri 18:00-24:00 saatleri arası ile hafta sonu ve resmi tatil günlerinde ise ertesi iş günü için geçerli olacak fiyattan yapılır.

Fon Satış işlemleri yine Şubesiz Bankacılık kanallarından 00:00-24:00 saatleri arasında yapılabilecektir. İş günlerinde yapılan işlemler o gün geçerli olan fiyattan, hafta sonu ve resmi tatil günlerinde yapılan işlemler tatil öncesi son iş günü geçerli olan fiyattan gerçekleşecektir.

Fon Alım Satım İşlemleri yalnızca Şubesiz Bankacılık kanalları (İnternet Şubesi, wap.garanti.com.tr, ATM ve Çağrı Merkezi) aracılığı ile yapılmaktadır.